Denní horoskop 12.7.2019

Napsala | 12.07.2019

Beran

Plánované posezení s kamarády dopadne jinak, než jste čekali. Do vaší společnosti se vetře někdo, kdo s vámi moc neladí a kdo vám celý večer pokazí.

Býk

Sami a vlastní hlavou přijdete na fígl, který vám zásadně usnadní práci s počítačem. Svou nápaditostí překvapíte i zkušené počítačová experty!

Blíženec

Dejte pozor, abyste se s partnerem zbytečně nepohádali! Je jasné, že si myslí, že má patent na pravdu. Nechápe, že nárok na svůj názor můžete mít i vy.

Rak

Zklamání vašich blízkých vás mrzí snad ještě víc, než kdybyste se zklamali sami. Nesmíte to však na sobě dát znát. Musíte jim dodávat optimismus!

Lev

Pokud se chystáte na dovolenou, vezměte si kromě ostatních dokumentů i pas. Možná přijde šance, abyste si udělali výlet někam, kde občanka nestačí.

Panna

K tomu, co bylo, se raději nevracejte. V takovém případě hrozí, že začnete omlouvat lumpy a sami se obviníte z něčeho, za co v žádném případě nemůžete.

Váhy

Večer, kdy se Luna dostává do vašeho komunikačního sektoru, se připravte na spoustu telefonátů. Vyřizujte je i v případě, kdy se to partnerovi nelíbí.

štír

Odpoledne si s dětmi promluvte o penězích. Musí pochopit, že prázdninami život nekončí a že by vám nějaké finance měly zbýt i na podzimní měsíce.

Střelec

Z práce pospícháte, protože se musíte balit na víkend. Doma však zjistíte, že jste klidně mohli jít pomalu, protože partner má na všechno času dost.

Kozoroh

Čekejte telefony od kamarádů. Potřebují, abyste jim pomohli, a nechápou, že máte na víkendy plány, které vám miláček v žádném případě nedovolí změnit!

Vodnář

Konečně máte den, kdy si můžete trochu odpočinout. Kdybyste se cestou z práce zastavili na kávu nebo na jedno, bylo by to velmi moudré rozhodnutí.

Přečíst  Denní horoskop 4.9.2019

Ryby

Hlavně nikomu nedovolte, aby vás provokoval. Týká se to zejména odpoledne, kdy je Luna ve Střelci a kdy by se vám každé riziko mohlo nepěkně vymstít.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..