Denní horoskop 12.4.2019

Napsala | 12.04.2019

Beran

Do hádek, které kolem vás panují, se raději nepleťte. Nemáte nejlepší odhad situace, takže hrozí, že byste se přidali na tu nesprávnou stranu.

Býk

Sextil mezi Venuší a Saturnem stabilizuje veškeré vaše citové vztahy. Konečně se dokážete bez problémů domluvit s lidmi, s nimiž jste se dosud hádali.

Blíženec

Zejména dopoledne si dávejte pozor na to, co a komu říkáte. Při kvadratuře mezi Merkurem a Jupiterem hrozí, že řeknete podstatně víc, než je zdrávo.

Rak

S partnerem mluvte zejména o tom, co se ani jednomu z vás probírat nechce. Bude to sice vyžadovat trochu sebepřemáhání, ale výsledek bude stát za to!

Lev

Jsou věci, s nimiž byste neměli otálet. Čím déle budete čekat, tím méně se vám to hovoru, který je nepříjemný, ale hodně důležitý, bude chtít.

Panna

Když uhnete člověku, který chce, abyste si vzali sobotní pohotovost, aby si on mohli užívat, není to rozumné. Pak mu budete muset ustupovat pořád.

Váhy

Sextil mezi Venuší a Saturnem trochu zmírní napětí, které mezi vámi a partnerem panovalo. Konečně si se svým životním druhem rozumně promluvíte.

štír

Všechno, co uděláte pro svůj vztah a jeho stabilizaci, dokáže váš miláček ocenit. Dokonce nahlas řekne, že jste ho svým jednáním pozitivně překvapili.

Střelec

Jsou věci, o kterých se vám mluvit nechce, ale které s partnerem probrat musíte. Pokud máte pocit, že vám neříká pravdu, měl by to rychle zjistit!

Kozoroh

Sextil mezi Venuší a Saturnem dá vašemu vztahu nový rozměr. Konečně začnete uvažovat nad tím, že byste se dali dohromady natolik, že byste spolu žili.

Vodnář

Jsou věci, které byste měli svému partnerovi říct dříve, než se je dozví od někoho jiného. Nebude to sice příjemné, ale kdybyste mlčeli, bude to horší.

Přečíst  Denní horoskop 24.5.2019

Ryby

Při kvadratuře mezi Merkurem a Jupiterem hrozí, že budete mluvit víc, než je zdrávo. Dejte si pozor, abyste se nepohádali s partnerem nebo se šéfem.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..