Denní horoskop 12.3.2019

Napsala | 12.03.2019

Beran

Odpoledne, kdy se Luna dostane do Blíženců, vládne v rodině dobrá nálada. Zásadně vás potěší pohled na účet. Přišly peníze, s nimiž jste už nepočítali.

Býk

Dopoledne, kdy je Luna ve vašem znamení, si moc dobře rozmyslete, o co chcete usilovat. Při trigonu mezi Lunou a Plutem se vám podaří i nemožné.

Blíženec

Klidně můžete předstírat znalosti, jež nemáte. Lidé, kteří se vás budou vyptávat, se v nich vyznají ještě méně. S úspěchem budete hrát roli odborníka!

Rak

Na velké pochody po obchodech to nevypadá. Můžete to mít sice v úmyslu, ale nakonec stejně skončíte v knihkupectví u regálu se zamilovanými romány.

Lev

Všichni dosavadní ctitelé z vašeho života vyvanou. Zbude jen jeden, který je pro vás neskutečně zajímavý a důležité. Bude to navíc vzájemné.

Panna

Zejména dopoledne přemýšlejte o svých dalších životních plánech. Opravdu chcete v práci, co máte, trávit spoustu dalších nudných a neužitečných let?

Váhy

Všechno hovory s partnerem si nechte na večer. Luna bude v komunikativních Blížencích a vy si řeknete i to, k čemu jste v poslední době neměli odvahu.

štír

Opravdu nemusíte všechno řešit jen vlastními silami. Bude lepší, když nasadíte prosebný obličej a požádáte o pomoc někoho, kdo se ve věci vyzná.

Střelec

Od partnera důkazy lásky nepotřebujete. Je vám jasné, že to, co pro vás dělá, by člověk, který vás dostatečně nemiluje, nikdy neriskoval.

Kozoroh

To, že se vám někdo líbí, ještě neznamená, že musíte být pár. Pokud vám rozum ještě trochu funguje, měli byste se něčemu takovému naopak vyhýbat.

Vodnář

Dávejte si pozor na doklady a veškeré dokumenty, které máte u sebe. Když byste o ně přišli, byl by to větší průšvih, než si umíte představit.

Přečíst  Denní horoskop 2.11.2018

Ryby

S tím, že je na vás někdo naštvaný, se musíte smířit. V žádném případě vás však nesmí napadnout, že byste ustoupili ze svého nynějšího stanoviska.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..