Denní horoskop 12.2.2020

Napsala | 12.02.2020

Beran

Dopoledne se raději tvařte, jako by váš miláček vlastně ani neexistoval. Neberte mu telefony, neodpovídejte na zprávy. Vyhnete se tak zbytečné hádce.

Býk

Vylepšete si pracovní prostředí! Naštěstí se nenajde nikdo, kdo by vůči tomu měl námitky. Všichni chápou, že k práci pohodové prostředí potřebujete.

Blíženec

Luna, které se přesunula do vašeho sektoru lásky, vám přinese v tomto ohledu skvělé šance. Přijde pozvání nejen na rande, ale i na valentýnskou večeři!

Rak

Proti lidem, kteří vám vytýkají, že děláte chyby, se energicky vymezte. Chtějte, aby vám ukázali, kde jste chyby udělali. Spolehlivě žádné nenajdou.

Lev

Na tom, že se lidé ve vašem okolí hádají, můžete leda tak vydělat. Není to sice vaše obvyklá taktika, ale tentokrát se žádná lepší vymyslet nedá.

Panna

Když dáváte z ruky hotové peníze, nezapomeňte si vyžádat potvrzení s razítkem. Možná se dozvíte, že jste zbytečně malicherní, ale to roli nehraje.

Váhy

Chyby svých kolegů neomlouvejte ani nepřikrývejte. Nevystavujte se zbytečně situaci, kdy by oni vycouvali a veškerá odpovědnost pak zůstala na vás.

štír

Veškeré pracovní porady vnímáte jako ztrátu času. Přesto se na nich musíte tvářit soustředěně a tak, aby nikdo nepoznal, že myslíte na jiné věci.

Střelec

Dopoledne partnerovi neberte telefony ani mu neodpovídejte na zprávy. Čím méně spolu budete komunikovat, tím menší je možnost následné večerní hádky.

Kozoroh

Vstup Luny do Vah vás vžene do společnosti. Chtít se vám sice nemusí, ale taky je vám jasné, že pozvání, které dnes dostanete, odmítnout nesmíte.

Vodnář

Ve financích můžete konečně očekávat nové šance. Měli byste je přijmout. Počítejte s tím, že přijdou nečekané výdaje, na které nemáte patřičnou rezervu.

Přečíst  Denní horoskop 13.2.2019

Ryby

Je potřeba, abyste zásadně změnili svůj přístup k životu! Je potřeba, abyste přestali přemýšlet, zda si dary osudu zasloužíte, a začali si je užívat.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..