Denní horoskop 12.2.2019

Napsala | 12.02.2019

Beran

Všechno dokončujete na poslední chvíli. Odpoledne si sice budete slibovat, že tak náročnou situaci už nikdy nedopustíte, ale stejně to nedodržíte.

Býk

Ať se pokusíte o cokoli, můžete na sebe být pyšní. Není to sice tak úplně dokonalé, ale přesto je to daleko lepší, než jste vy i vaše okolí čekali.

Blíženec

Při úředních jednáních raději nevtipkujte. Jakmile by státní orgán zjistil, že ho neberete s náležitou vážností, choval by se hodně nepříjemně.

Rak

Všechno se najednou uklidnilo. Dokonce i kamarádi, kteří tvrdili, že s vámi už v životě nepromluví ani slovo, se vrátí a dokonce se vám i omluví.

Lev

Když se někdo rozhodne, že vám udělá radost, berte to jako jeho plus. Způsob vám sice tak úplně sednout nemusí, ale to mu říci nesmíte.

Panna

Když začne partner mluvit o tom, kam byste v létě měli vyrazit na dovolenou, neříkejte, že by pořád jen utrácel. Buďte rádi, že chce léto trávit s vámi!

Váhy

To, že někoho získáte, ještě neznamená, že si ho udržíte. Pro jistotu byste si svůj nový objev měli hlídat intenzivněji, než míváte ve zvyku.

štír

Když necháte ve všem podstatném i nepodstatném volnou ruku partnerovi, bude to nejlepší. O úspěchy se podělíte a neúspěchy na vás hodit nemůže.

Střelec

Než vyrazíte na nějakou naplánovanou schůzku, předem se ujistěte, zda se opravdu koná. Je možné, že ji ostatní účastníci zrušili a vám to neřekli.

Kozoroh

Kdyby se stalo, a vy jste na ulici našli něco opravdu drahého, zaneste to na policii. Zároveň si vyžádejte zaprotokolování nálezu. Je to nutné!

Vodnář

Dejte si pozor na zbytečné hádky s dospělými dětmi. Neřekli byste si sice nic víc, než je pravda, ale přesto by to bylo zbytečně zraňující.

Přečíst  Denní horoskop 14.8.2018

Ryby

Když už někoho odmítáte, udělejte to tak, abyste ho zbytečně nezranili. Dá vám to sice spoustu práce, ale veškerá vynaložená námaha se vám vyplatí.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..