Denní horoskop 12.12.2019

Napsala | 12.12.2019

Beran

Úplněk v Blížencích využijte k důležitým jednáním. Když si dáte pozor, abyste na sebe neprozradili víc, než je zdrávo, dopadne všechno skvěle.

Býk

Úplněk vás nutí, abyste se zamysleli nad svými finančními záležitostmi. Pokud máte šanci umořit alespoň některé své dluhy, bez váhání to udělejte!

Blíženec

Úplněk ve vašem znamení vám přinese spoustu skvělých nápadů. Zároveň se ve vašem životě objeví pár zajímavých lidí, kteří vám budou chtít pomáhat.

Rak

Úvahy o tom, že byste vánoční dárky mohli nakoupit v zahraničí, přišly trochu pozdě. Všechno, co byste nakoupit chtěli, se vám už získat nepodaří.

Lev

S pomocí úplňku v Blížencích obnovíte staré přátelské vztahy. Nebudete si vysvětlovat, proč jste se rozešli, ale budete moc rádi, že jste se sešli.

Panna

Úplněk v Blížencích vám přinese spoustu práce. Jindy byste ji s radostí přijali, ale teď přemýšlíte, zda se vám to do svátků vůbec podaří stihnout.

Váhy

Úplněk ve vašem sektoru komunikace vám přinese nové šance. Je jen potřeba, abyste bez rozmýšlení dali najevo, že vás zaujaly a že je hned přijímáte.

štír

Když něčemu nerozumíte, snažte se o tom sehnat co nejrychleji co nejvíce informací. Zatím to tak sice nevypadá, ale jde o opravdu důležitou věc.

Střelec

Je potřeba, abyste se s miláčkem domluvili i za cenu ústupku z vaší strany. Při úplňku ve vašem partnerském sektoru je to jediná rozumná taktika.

Kozoroh

Úplněk v Blížencích vás nenadchne. Čekejte práci navíc. Dostanete za ni sice peníze, ale momentálně jste ve stavu, kdy byste dali přednost spíše volnu.

Vodnář

Než se rozhodnete, že od základů změníte svůj život, přemýšlejte, k čemu vám to bude dobré. Dnešní změny by vám kromě stresu nic dobrého nepřinesly.

Přečíst  Denní horoskop 13.8.2019

Ryby

K románkům svých kolegů se nevyjadřujte. Kdybyste jim řekli to, co si o nich a hlavně o jejich další perspektivě myslíte, moc byste je tím nenadchli.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..