Denní horoskop 12.12.2018

Napsala | 12.12.2018

Beran

Nechte si vnutit to, o co nestojíte. Týká se to zejména práce. Pokud šéf počítá s vaší ochotou, musí zjistit, že to není tak jednoduché, jak si myslel.

Býk

Svůj názor si hajte i ve chvíli, kdy to vypadá na zásadní prohru. Situace se velice rychle obrátí a vaše okolí pochopí, že jste zase měli pravdu.

Blíženec

S dětmi si popovídejte jako s kamarády. Využijte šance a navažte s nimi komunikaci, kdy spolu budete jednat otevřeně a kdy si budete říkat pravdu.

Rak

Pokud si potřebujete něco opravdu důkladně rozmyslet, jděte si sednout do knihovny nebo do knihkupectví. Doma na klidné přemýšlení nemáte prostor.

Lev

Když vám někdo začne vysvětlovat, co děláte špatně, poslouchejte pozorně. Vás to sice dosud nenapadlo, ale možná na jeho slovech trocha pravdy je.

Panna

Když se necítíte dobře, zvažte návštěvu lékaře. Pokud máte zvýšenou teplotu nebo dokonce horečku, vydejte se tam rovnou z práce. Jinak to nejde.

Váhy

S vděčností to nepřehánějte. Člověk, který bude neustále zdůrazňovat, co pro vás všechno udělal, za to začne něco chtít spíše dříve, než později.

štír

Některé záležitosti neprobíhají tak, jak byste chtěli. Nenechte se tím vyvést z míry. Ve vašem případě opravdu platí, že kdo si počká, ten se dočká.

Střelec

Když potřebujete něco udělat, musíte si v první řadě vytvořit náležité podmínky. Vypněte telefon, odhlaste se ze sociálních sítí a začněte pracovat.

Kozoroh

Člověk, s nímž jste se kdysi často vídali, se chce do vašeho života znovu vrátit. Vy však patříte k lidem, kteří rychle odpustit nedokážou a neumí.

Vodnář

Harmonická Luna ve vašem znamení přivádí do vašeho života nový zajímavý vztah. Neříkejte, že na něco takového nejste připravení a jděte do toho!

Přečíst  Denní horoskop 26.12.2018

Ryby

Úvahy o novém vztahu raději odložte. V tom, do kterého byste se nyní pustili, byste skončili jako utajovaní a veřejně nepřiznávaní milenci.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..