Denní horoskop 12.11.2018

Napsala | 12.11.2018

Beran

Tím, že tvrdohlavě prosazujete to, co považujete za rozumné, sobě i svým blízkým velice pomáháte. Trvejte na své pravdě a pak si vychutnejte vítězství!

Býk

To, že někomu nevěříte, mu nemusíte přímo dávat najevo. Když ho budete pozorovat a podle toho si upravíte svůj názor, bude to po všech stránkách lepší.

Blíženec

To, že jste včera nestihli svatomartinské, nic neznamená. Domluvte se s kolegy a vyrazte po práci na první doušek. Bude to neobyčejně skvělá akce!

Rak

Do ničeho nezasahujte. Když věcem necháte volný průběh, dopadnou naprosto skvěle. Vy pak můžete přemýšlet nad vyššími silami, jejichž je to zásluhou.

Lev

Opravdu není důvod, abyste ustupovali hrubé síle. V takové chvíli ukažte, že se nebojíte, a přejděte to protiútoku. Získáte tím víc, než jste doufali.

Panna

I když víte, že byste měli myslet především na povinnosti, myslíte spíše na lásku. Dobře víte, že bez práce žít dokážete, ale bez lásky to nepůjde.

Váhy

Když vás někdo zklame, nehledejte pro něj omluvu. Přiznejte si, že jste důvěru věnovali nesprávnému člověku, a slibte si, že to už neuděláte.

štír

To, co se vás zmocní, se dá celkem bez přehánění označit jako pracovní horečka. Trháte rekordy a budíte dojem, že únava pro vás prostě neexistuje.

Střelec

Sotva se dáte do práce, najde se někdo, kdo vás vyruší. Jindy byste se rozčilovali a měli tisíce poznámek, ale dnes to vnímáte jen jako důvod k smíchu.

Kozoroh

Ve vašem případě platí, že je lepší jednou vidět, než desetkrát slyšet. Využijte šance, kdy si můžete něco nejdříve osahat a pak se to naučit!

Vodnář

Jsou lidé, s nimiž se nemá cenu hádat. Vy to však vnímáte jinak a stejně s nimi jdete do střetu. Nevyhrajete, ale budete rádi, že jste nemlčeli.

Přečíst  Denní horoskop 18.8.2019

Ryby

Při Luně v Kozorohu udivujete svou pracovitostí sami sebe. Za jeden den toho stihnete dvakrát více, než obvykle. Navíc neztratíte dobrou náladu.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..