Denní horoskop 12.10.2020

Napsala | 12.10.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

To, že v práci houstne atmosféra, vás z míry nevyvede. Budete však překvapení jinak rozumnými kolegy, kteří ji přes veškerou snahu nezvládnou.

Býk

Překvapí vás člověk, kterého jste dosud považovali za rebela. Dnes zjistíte, že je to jen maska. Logicky vás pak začne zajímat, co je pod ní.

Blíženec

V krizové situaci se chováte skvěle. Na projevy strachu není čas. Rozklepete se až ve chvíli, kdy všechno pomine a kdy pochopíte, co se vlastně dělo.

Rak

Do diskusí, které se kolem vás rozběhnou, se klidně pusťte. To, co říkáte, všichni ostatní vyhodnotí jako velice rozumné. Budou vás za to obdivovat!

Lev

Člověk, který se kolem vás motá, vyloženě spoléhá na vaši velkorysost. Když přijde s tím, že za něj máte něco zaplatit, musíte ho rozhodně odmítnout.

Panna

Všechno, co se na obloze děje, je vám příznivé. Vy si pak musíte najít dostatek času jak na pracovní záležitosti, tak na péči o své soukromí.

Váhy

Všechno probíhá rychle, ale to je to poslední, co vám vadí. Večer budete díky tomu sice unavení, ale zase budete mít jistotu, že máte všechno hotovo.

štír

O tom, co byste ve vašem vztahu změnili, nepřemýšlejte. V tomto případě by opravdu platilo, že každá změna vede spolehlivě k horšímu!

Střelec

Nepředstírejte spokojenost, když spokojení nejste. Bude daleko lepší, když budete jednat upřímně. Pak je značná šance na změnu a na obrat k lepšímu.

Kozoroh

Lidé kolem vás vám sice mohou připadat nezodpovědní, ale ve skutečnosti je to trochu jinak. Projevují jen radost ze života, což byste mohli udělat taky.

Vodnář

To, co se vám nabízí zadarmo s tím, že to pro vás neznamená opravdu žádný závazek, odmítněte rovnou. Závazek by přišel brzy a hodně by vás zatížil.

Přečíst  Denní horoskop 3.6.2019

Ryby

O tom, že byste svůj vztah ukončili, neuvažujete. Dobře si uvědomujete, že tak skvělého partnera, jako máte, byste hned tak někde neobjevili.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..