Denní horoskop 12.10.2018

Napsala | 12.10.2018

Beran

Kvadratura mezi Sluncem a Plutem vás nutí dělat něco, co vám nakonec spíše uškodí než prospěje. Opravdu se v tomto směru nedokážete ovládnout?

Býk

Bude lepší, když necháte mluvit miláčka. K vašemu údivu řekne totéž, co byste řekli i vy. Navíc se mu podaří prosadit i to, s čím byste vy pohořeli.

Blíženec

Ráno v práci počítejte s kraválem. Pro vás je to však skoro zábava. Dejte si jen pozor, abyste se nezačali nahlas smát. Šéf by to patrně nepochopil.

Rak

Tím, co jste dokázali a co umíte, se klidně a bez ostychu pochlubte. Je potřeba, aby si vaše okolí konečně uvědomilo vaše kvality a vaši hodnotu.

Lev

Úvahy o tom, jak změníte svůj život, opět ustrnou v mrtvém bodě. Dobře víte, co byste měli dělat, ale k uskutečnění prvního kroku se přimět nedokážete.

Panna

Sextil mezi Merkurem a Saturnem vám dává šance, s nimiž jste nepočítali. Navíc budete mít i dost času na rozmýšlení a na výběr té nejlepší možnosti.

Váhy

Kvadratura mezi Sluncem a Plutem patří k těm náročným. I když to k vaší povaze obvykle nepatří, budete muset bouchnout do stolu a ozvat se nahlas.

štír

Když si něco myslíte, taky to nahlas řekněte. Získáte tím obdiv lidí, kteří si sice mysleli to, co vy, ale na rozdíl od vás jim chyběla odvaha k řeči.

Střelec

O tom, co máte za sebou, raději nepřemýšlejte. Teď byste sice dělali něco zcela jiného, než jste dělali tehdy, ale s minulostí ani vy nepohnete.

Kozoroh

Sextil mezi Merkurem a Saturnem ve vašem znamení funguje vyloženě blahodárně. Mluvíte málo, ale každé slovo, které řeknete, se dá tesat do kamene.

Vodnář

Zatímco dopoledne máte pocit mraků nad hlavou, odpoledne bude všechno jinak. Situace se najednou změní k lepšímu a vám se začne na světě velice líbit.

Přečíst  Denní horoskop 9.12.2018

Ryby

Spousta lidí hodlá řešit i to, co se jich nijak netýká. Když tím nezasahují do vašeho života, necháte je být. Když zasahovat začnou, hbitě je srovnáte.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..