Denní horoskop 12.1.2020

Napsala | 12.01.2020

Beran

Svou tajnou lásku před nikým neutajíte. Můžete se o to sice velice poctivě a upřímně snažit, ale stejně to nedopadne. Neprozradíte se slovy, ale očka…

Býk

Den je vhodný pro zásadní životní rozhodnutí. Než je však slavnostně vyhlásíte, musíte si uvědomit, že po prvním kroku už cesta zpátky nebude.

Blíženec

Využijte Lunu ve Lvu a někam si s partnerem vyrazte. Nesmí mít ani na chvíli dojem, že je pro vás méně důležitý než ostatní lidé z vaší blízkosti.

Rak

Partner může mít strach, že ho neberete vážně. Navíc funguje naprosto paradoxně. Čím víc ho budete přesvědčovat, že se mýlí, tím méně vám bude věřit.

Lev

Luna je sice ve vašem znamení, ale vám to příliš mnoho energie nedává. Když omezíte aktivitu a vsadíte na odpočinek, bude to ten nejlepší program.

Panna

Nad prací, která vás čeká, že vám sice přemýšlet nechce, ale přesto se do toho pustíte. Může vás však utěšit, že vaše nápady budou naprosto excelentní!

Váhy

O tom, že by si vás vaše okolí začalo hýčkat, raději nesněte. Při dnešních aspektech můžete být rádi, když vás všichni nechají v klidu volně dýchat.

štír

Jsou věci, o kterých se mluvit musí, i když se vám nechce. Uvědomte si, že čím déle budete hovor o nich odkládat, tím to bude komplikovanější a horší.

Střelec

Podívejte se objektivně na své finanční hospodaření a přemýšlejte, jak by se dalo napravit. Jinak než zásadním omezením výdajů to však nepůjde.

Kozoroh

Když už s někým mluvíte, snažte se mu vysílat naprosto jednoznačné signály. Zatím ho současně vábíte i odstrkujete, což rozumné domluvě nepřeje.

Vodnář

Opravdu není nutné, abyste vymýšleli a posléze dělali všechno sami. Bude daleko lepší, když svému okolí dodáte inspiraci a realizaci necháte na něm.

Přečíst  Denní horoskop 29.5.2019

Ryby

K tomu, s čím se vám svěřují kamarádi, se nevyjadřujte. Kdybyste řekli pravdu, dozvěděli by se, že se vám jejich rozhodnutí ani trochu nezamlouvá.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..