Denní horoskop 12.1.2019

Napsala | 12.01.2019

Beran

Nenechte si namluvit, že se do něčeho nemáte pouštět, protože vám to stejně nepůjde. Po prvním pokusu zjistíte, že je to lehčí, než jste si mysleli.

Býk

Čekejte den, zasvěcený sportu a tělesnému pohybu. Vy byste se bez podobných radovánek i obešli, ale vaše akční rodina vám moc klidu nedopřeje.

Blíženec

Luna v Beranu aktivuje vaše kamarády. Pokud jste chtěli zůstat doma a něco si přečíst, netěšte se. Vtrhnou k vám s razancí vichřice a odvlečou vás ven.

Rak

Když si uvědomíte, jak moc jste včera riskovali, bude vám běhat mráz po zádech. Dnes vás však potěší zprávy, jež dokazují, že riziko stoprocentně vyšlo!

Lev

Opět se přesvědčíte, že pro toho pravého člověka jste ti nejlepší. Je jen potřeba, abyste jeho slova přijali jako fakt a moc o nich nepochybovali.

Panna

Odložte plnění pravidelných sobotních úkolů na jindy a někam si vyrazte. Čerstvý vzduch v kombinaci se zimní přírodou na vás působí vyloženě blahodárně!

Váhy

Překvapení, které si pro vás kamarádi vymysleli, se jim moc nepodaří. Musíte se však překonat a tvářit se tak, jako by se plnilo vaše vroucí přání!

štír

Trocha sportu vám v žádném případě nezaškodí. Uděláte dobře, když doma pohledáte brusle a půjdete je vyzkoušet. Nebojte se, ještě jste to nezapomněli!

Střelec

Trocha kultury, kterou absolvujete spolu s rodinou, si skvěle užijete. Navíc budete mít spoust zajímavých témat, o nichž si budete moci popovídat.

Kozoroh

Čas, který věnujete přátelům a řešení jejich trablů, není v žádném případě časem ztraceným. Když kamarádi řeknou, že jste je zachránili, mají pravdu.

Vodnář

Když už nemůžete říct plnou pravdu, chovejte se rozumně. Vyjádřete se větou holou a hlavně to moc nerozebírejte. Zbytečně byste se do toho zamotali.

Přečíst  Denní horoskop 23.2.2019

Ryby

Luna z Berana ohrožuje vaše finance. Dávejte si pozor na hotovost. Kdybyste dnes nic nekupovali a tedy nemuseli platit, bude to nejbezpečnější.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..