Denní horoskop 11.9.2020

Napsala | 11.09.2020

Beran

Kvůli tomu, co večer dostanete jako naprosto věrohodnou informaci, se zbytečně nestresujte. Jde o klasické mračno, ze kterého pršet nebude.

Býk

Zatímco ráno máte pocit, že kolem panuje nezvládnutelný zmatek, večer se všechno srovná. Dokonce se dozvíte, co mají na víkend v plánu vaše dětí!

Blíženec

Při opozici Slunce s Neptunem se raději nehádejte. Mohli byste s plným nasazením hájit něco, co si to nezaslouží. Bude lepší, když nebudete dělat nic.

Rak

Je potřeba, abyste měli zapnutý zdravý rozum a logické myšlení. Těch, kteří vás chtějí přesvědčit o nepravdě, je hodně. Vy se však nesmíte dát.

Lev

Když svého partnera nechápete a jeho činům nerozumíte, přímo se ho zeptejte, co se děje. Jeho vysvětlení berte velice vážně. On ho totiž vážně myslí.

Panna

Při opozici mezi Sluncem a Neptunem byste měli zpomalit. Když to neuděláte, je značné nebezpečí, že přehlédnete odbočku a pojedete nesprávným směrem.

Váhy

Potíže budou se řemeslníky. Občas budete mít dokonce dojem, že vás vůbec neposlouchají. Vaše pokyny zapomenou pro jistotu hned, jak jim je řeknete.

štír

Stacionární Mars vás v práci dostane do velice obtížné situace. Úkol, který dostanete, vám sice lichotí, ale taky je vám jasné, že to snadné nebude.

Střelec

Opozice mezi Sluncem a Neptunem vám pošle do cesty lidi, pro které je lež obvyklým způsobem komunikace. Naštěstí je odhalíte a nenaletíte jim.

Kozoroh

Na neustálé upozorňování na to, co děláte špatně a co byste měli dělat jinak, jste už alergičtí. Naštěstí se blíží víkend a nikdo na to nemá čas.

Vodnář

Společnosti se raději vyhýbejte. Zejména později večer nedokážete krotit svou velkorysost, takže by se klidně mohlo stát, že byste platili za všechny.

Přečíst  Denní horoskop 1.12.2019

Ryby

Opozice Slunce s Neptunem je opravdu zrádná. Pod jejím vlivem můžete jako lákavé a pozitivní vnímat i něco, co je vám ve skutečnosti jenom na škodu.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..