Denní horoskop 11.9.2019

Napsala | 11.09.2019

Beran

Luna ve Vodnáři je příznivá pro veškeré akce s přáteli. Nechcete se sejít a naplánovat si společný prodloužený víkend v nějakém evropském městě?

Býk

Na návštěvu, na kterou jdete, si s sebou vezměte malou pozornost. Díky ní prolomíte ledy a navážete velice příjemné a oboustranně přínosné kontakty.

Blíženec

Nabídku na ještě jednu dovolenou byste měli zvážit. Zní to sice lákavě, ale volné dny i peníze budete záhy potřebovat na něco daleko důležitějšího.

Rak

Veškeré rodinné situace jsou náročnější, než se zdá. Naštěstí si všechno vezmete na starosti a do nynějšího chaosu vnesete řád a potřebný systém.

Lev

Harmonická Luna ve vašem partnerském sektoru vám dává nové životní šance. Je jen potřeba, abyste byli sami k sobě upřímní a přiznali, že o ně stojíte.

Panna

Práce vás zajímá, baví i naplňuje, ale přesto byste měli mluvit i o něčem jiném. Miláček už přemýšlí, zda pro vás práce není důležitější, než on.

Váhy

Mluvte s lidmi, na které jindy nemáte dost času. Dnes byste si ho měli udělat. Když vám říkají, že vás opravdu potřebují, vůbec si nevymýšlí.

štír

Hlavně dopoledne bude plné překvapení. Vy však nesmíte dát své emoce najevo. Musíte se tvářit tak, jako byste s něčím podobným skoro počítali.

Střelec

Všichni počítají s vaší velkorysostí. Vy se nakonec samozřejmě velkoryse zachováte. Přesto budete přemýšlet, zda byste svou dobročinnost neměli omezit.

Kozoroh

Máte šanci vrátit nepříjemné zacházení člověku, který se k vám nezachoval hezky. Vy však usoudíte, že si nebudete kazit den a jen mávnete rukou.

Vodnář

Pocit, že některé věci nezvládáte, není tak zcela na místě. Bude lepší, když se sami sebe zeptáte, proč si jich berete tolik, že se to zvládnout nedá.

Přečíst  Denní horoskop 24.9.2019

Ryby

Štěstí, které dnes přijde, není sice nijak významné, ale vás přesto potěší. Konečně máte signál, že se mraky trhají a na vás začíná svítit sluníčko.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..