Denní horoskop 11.8.2022

By | 11.08.2022

Beran

Den proběhne normálně a bez překvapení. Večer, kdy bude Venuše ve Lvu, vám však všechno vynahradí. Konečně si budete jistí, že začínáte pořádně žít!

Býk

Sextil mezi Marsem a Neptunem vás dostává do vztahu, v němž hrají sny větší roli, než je rozumné. Zkuste je udržet pod kontrolou a trochu ovládat!

Blíženec

Zejména odpoledne se dokážete dostat do stavu, kdy nebudete vědět, co vlastně chcete. Právě proto by bylo dobré, kdybyste nic nedělali a nerozhodovali.

Rak

Přes den mluvte s lidmi, které máte rádi a ujišťujte je o všem, co chtějí slyšet. To, co pro kvalitu vašeho vztahu uděláte, se vám mnohokrát vrátí.

Lev

Venuše, která se večer dostává do vašeho znamení, vás velkoryse seznamuje se spoustou zajímavých lidí. Právě proto neseďte doma, ale vyrazte ven!

Panna

Sextil mezi Marsem a Neptunem posune jednání vašeho partnera do rovin, které nechápete. Pak si musíte sednout, mlčet a čekat, jak se situace vyvine.

Váhy

Venuše, která večer vstupuje do Lva, zásadně vylepší vaše citové vztahy. Konečně si dokážete jasně definovat, co chcete, a potom si to vybojovat.

štír

Součástí vašeho života se poznenáhlu stává člověk, o němž jste dosud vážně neuvažovali. Teď však zjišťujete, že je pro vás neobyčejně důležitý.

Střelec

V posledním dnu, kdy je Venuše v Raku, musíte zatnout zuby. Partner vás opečovává do té míry, až máte pocit, že to se svým nasazením skoro přehání.

Kozoroh

Čekání na to, až někteří lidé dostanou rozum, se může protáhnout. Právě proto by bylo lepší, kdybyste se pro jistotu spoléhali výhradně sami na sebe.

Vodnář

Napjatý vztah mezi Sluncem a Uranem vás nutí k opatrnosti. I když vás všechno nutí, abyste riskovali, jde o tlak, kterému podlehnout nesmíte!

Přečíst  Denní horoskop 12.5.2021

Ryby

Venuše, která je do večera v Raku, a souladný vztah mezi Marsem a Neptunem se vám v lásce starají o opravdu výjimečné štěstí. Musíte po něj ale sáhnout!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..