Denní horoskop 11.8.2019

Napsala | 11.08.2019

Beran

Lidé kolem vás se chovají naprosto neočekávaně. Naštěstí se o všem dozvíte až v době, kdy bude všechno vyřešené a vy se už jen seznámíte s fakty.

Býk

Stacionární Jupiter vám dává šanci na definitivní vyřešení vašich finančních záležitostí. Nápad, který budete v tomto ohledu mít, je opravdu geniální!

Blíženec

Stacionární Jupiter vám zajistí velice chápavého partnera. Konečně máte vedle sebe člověka, který umí v pravou chvíli říct to, co potřebujete slyšet.

Rak

Jupiter se vám stará o práci, o kterou nestojíte. Když však přijde, odmítnout ji nesmíte. Musíte nasadit úsměv a tvářit se pokud možno potěšeně.

Lev

Stacionární Jupiter se vám stará o nový zajímavý vztah. Je však potřeba, abyste si na něj počkali. Přijde až hodně pozdě večer, ale bude skvělý!

Panna

Až do večera můžete klidně a bez obav mluvit o všem, co chcete a potřebujete probrat. Merkur je vám příznivý a postará se, aby všechno dobře dopadlo.

Váhy

Mluvte bez obav o všem, co vás napadne. Ve vašem sektoru komunikace stojí Jupiter a postará se, aby okolí přijímalo každé vaše slovo s nadšením!

štír

Ještě dopoledne se můžete hádat a prosazovat své názory. Večer, kdy se Merkur přesune do Lva, byste se naopak měli stáhnout do pozadí a být zticha.

Střelec

Využívejte stacionární Jupiter a věnujte se jen tomu, co je opravdu důležité. Nepodstatné záležitosti, které by vás jen zdržovaly, mohou klidně počkat!

Kozoroh

Využijte energie Merkura, který je poslední den ve vašem partnerském sektoru. Promluvte si s miláčkem o své lásce a společných plánech do budoucna!

Vodnář

Využijte nabídky svých přátel! Když se nad ní navíc zamyslíte, pochopíte, že byste jim opravdu měli vyhovět. Prospějete tím nejen jim, ale i sobě.

Přečíst  Denní horoskop 27.10.2018

Ryby

Využijte poslední den, kdy je Merkur ve vašem sektoru dětí. Promluvte si se svými ratolestmi o tom, jak si představují svůj další život. Bude to poučné!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..