Denní horoskop 11.7.2020

By | 28.06.2020

Beran

Luna ve vašem znamení vás nabije energií. Měli byste si ale uvědomit, že vaše zejména pracovní tempo může být vražedné a každému vyhovovat nebude.

Býk

Ať jdete kamkoli, pořádně si to užijete. Navíc si vychutnáte spoustu obdivných pohledů. Sluší vám to dokonce tak, že partner skoro až žárlí.

Blíženec

Vyzkoušejte sport, s nímž jste se dosud neseznámili! Bude to vynikající zážitek. Navíc zjistíte, že vás baví natolik, že si to chcete brzy zopakovat.

Rak

Pokud něco neumíte a umět byste to chtěli, musíte to vyzkoušet. S údivem zjistíte, že to sice občas trochu drhne, ale že vám to vlastně docela jde.

Lev

Chyby, kterých se v mezilidské komunikaci dopustíte, mohou být opravdu zásadní. Právě proto bude lepší, když budete méně mluvit a více naslouchat.

Panna

Na nervy vám lezou lidé, co se vás snaží motivovat. Máte oprávněný pocit, že se starají o to, do čeho jim nic není, a jen zasahují do vašeho soukromí!

Váhy

Klidně a bez nejmenších výčitek svědomí přenechejte veškerou aktivitu partnerovi. Je potřeba, aby pochopil, že i on má doma nějaké povinnosti.

štír

Když nevíte, jak se v některých záležitostech rozhodnout, nevadí. Bez výčitek svědomí požádejte partnera, aby rozhodnutí učinil za vás oba.

Střelec

Člověk, který soudí, že byste mu měli ustupovat, má smůlu. O svých právech dobře víte, a když je potřeba, dokážete je energicky jak hájit, tak uhájit.

Kozoroh

Dopoledne byste si měli vyrazit na trh, bazar kuriozit nebo jinou podobnou akci. Dobře nakoupíte a ještě potkáte kamarády, které jste dlouho neviděli.

Vodnář

Čeká vás příjemný den, kdy se vám bude dařit naprosto všechno. Dokonce se vám povede obnovit vztahy, které jste dosud brali jako nenávratně narušené.

Přečíst  Denní horoskop 27.8.2020

Ryby

Vaše síla je v tvrdohlavosti. Pokud má někdo pocit, že vás buď přemluví nebo zlomí slzami, musí zjistit, že ve vašem případě tato taktika nefunguje.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..