Denní horoskop 11.7.2019

Napsala | 11.07.2019

Beran

Zejména na dovolené to není snadné. Když miláček usoudí, že by byl spokojenější vleže a s knížkou, moc se vám to nelíbí, musíte to ale respektovat.

Býk

Kvadratura mezi Marsem a Uranem je velice ošidná. Ať se děje cokoli, musíte její energii zvládnout. Bez náležitého sebeovládání to opravdu nepůjde.

Blíženec

Počítejte s daleko větší únavou, než je ta, s níž se potýkáte obvykle. Je jasné, že jste to s pracovním nasazením přehnali a teď byste měli odpočívat.

Rak

Věnujte pozornost tomu, co vám říká váš partner. Pokud přijde s nějakým nápadem, nepřemýšlejte o tom, proč to nepůjde, ale dumejte, jak by to šlo.

Lev

Při kvadratuře mezi Marsem a Uranem se nesmíte v práci hádat. Můžete si být sice stoprocentně jistí, že máte pravdu, ale nahlas o tom raději nemluvte.

Panna

S nespravedlností se smířit neumíte. Když se něco takového stane, ozvete se. Hlava sám sice říká, že by bylo lepší, kdybyste mlčeli, ale to nedokážete.

Váhy

I když se snažíte sebevíc, hrozí, že uděláte nějaký trapas. Kdybyste se však v takové chvíli začali smát jako první, všechno by bylo rázem v pořádku.

štír

Luna ve vašem znamení vás nutí k přemýšlení. Na nejlepší nápady přijdete samozřejmě na břehu mořském, ale špatné nejsou ani ty od jihočeského rybníka.

Střelec

Všechno, co se kolem vás děje, pozorujete a v tichosti hodnotíte. Později se o výsledky svých úvah podělte s partnerem. Zhodnotí to velice kladně.

Kozoroh

Veškeré záležitosti, které mají co společného se zahraničím, zvládáte levou zadní. Jste dokonce tak skvělí, že je budete vyřizovat i za své kolegy.

Vodnář

Nezdá se vám, že rodina vašeho partnera nějak zesiluje nároky, které na vás má? Kdyby to bylo na nich, přestěhujete se k nim celé léto a budete makat.

Přečíst  Denní horoskop 13.6.2019

Ryby

Pozor si dávejte zejména na to, co se vám zdálo. Zejména časně ráno vám může trigon mezi Sluncem a Neptunem poslat sny vpravdě prorockého charakteru.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..