Denní horoskop 11.7.2018

Napsala | 11.07.2018

Beran

Když vás něco bolí, hlavně se nepřemáhejte. Tím, že to nahlas přiznáte a vezmete si prášek, předejdete dalším zbytečným zdravotním komplikacím.

Býk

Když něco nevyjde, nevadí. Počkejte do večera! Zjistíte, že vám ranní neúspěch paradoxně uvolnil ruce pro něco, co je daleko zajímavější a výnosnější.

Blíženec

Těšte se na štěstí v lásce! Váš miláček konečně pochopí, že o vás musí začít usilovat dřív, než ho předběhne někdo, kdo o vás stojí ještě víc než on.

Rak

Dávejte jednoznačné otázky a vyžadujte stejně tak jednoznačné odpovědi. Vaše náročnost se sice všem nezamlouvá, ale to vám může být lhostejné.

Lev

Potíže se zásilkovými obchody řešte okamžitě! Bude to lepší, než kdybyste čekali a zbytečně přicházeli o lhůtu, ve které můžete podat reklamaci.

Panna

Zavolejte kamarádovi, který se dlouho neozývá. Po první větě se dozvíte, že nevolal proto, že má trable a nechtěl vám přidělávat zbytečné starosti.

Váhy

Na dovolené se do ničeho nežeňte. Vzdejte veškerý organizovaný program. Místo toho vyrazte na návštěvu míst, která jste už dávno chtěli prozkoumat.

štír

Na partnera vyletíte kvůli tomu, co si to naprosto nevyžaduje. Uvědomte si, že jeho trpělivost není bezedná a co nejrychleji se mu omluvte.

Střelec

Večer, kdy bude Luna v Raku, si hlídejte každé slovo. Když miláčkovi sáhnete na jeho oblíbeného filmového hrdinu, bude z toho neskutečný kravál.

Kozoroh

Když vám někdo připadá jako hochštapler, klidně to řekněte nahlas. Můžete tím pár lidí zachránit před potížemi, které by jim kontaktem s ním vznikly.

Vodnář

Nepříjemné pracovní záležitosti berte jako něco, co se stává. Hlavně nedovolte, aby to negativně ovlivnilo vztah s partnerem a domácí atmosféru.

Ryby

Večer, kdy bude Luna v Raku, proberte s partnerem svou budoucnost. S údivem zjistíte, že si ji oba představujete v podstatě stejně a hlavně spolu.

Přečíst  Denní horoskop 17.12.2018
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..