Denní horoskop 11.5.2019

Napsala | 11.05.2019

Beran

O právo na lásku se musíte přihlásit. Je ale potřeba, abyste dali najevo, že o něco takového vůbec stojíte. Když to neřeknete, nikoho to ani nenapadne.

Býk

O své zkušenosti se podělte. Vám sice to, co jste prožili, nemusí připadat ani trochu zajímavé, ale pro lidi z vašeho okolí to bude vyloženě poučné.

Blíženec

O vaše soukromí se zajímá víc lidí, než se vám líbí. Vy se sice snažíte všechno obrátit do vtipu, ale už přemýšlíte, jak dlouhou to ještě vydržíte.

Rak

Všechno, co se dnes děje, se na vašem vztahu odráží pozitivně. Z dosud nezávazných hrátek se klube zajímavý vztah s velkým potenciálem pro budoucnost.

Lev

Skvělá bude zejména rodinná návštěva zoo. S údivem zjistíte, že vás to baví. Navíc se o zvířatech dozvíte věci, o nichž jste dosud neměli ani tušení.

Panna

Zatímco se ostatní předvádí, vy si užíváte zaslouženého volna. Toho, koho jste okouzlit potřebovali, jste okouzlili. Další už získat nepotřebujete.

Váhy

S partnerem zacházejte pokud možno ohleduplně. To, co udělal, se vám sice líbit nemusí, ale tím, že na něj budete křičet, ničemu nepomůžete.

štír

Při trigonu mezi Sluncem a Saturnem se vůči miláčkovi raději moc nevymezujte. O tom, že jednáte nesmyslně, by vám řekl víc, než by vám bylo milé.

Střelec

Luna ve Lvu je pro vás vyloženě inspirativní. Pod jejím vlivem se chováte velkoryse. Vylepšujete tak mezilidské vztahy a získáváte nové přátele.

Kozoroh

Všechno, co se stane, slouží ke stabilizaci a srovnání vašeho života. Žádné zvláštní vzrušení sice neprožíváte, ale to je to poslední, co vám vadí.

Vodnář

Neseďte doma! Jakmile se mezi vás vplíží nuda, začnete se provokovat. Logickým důsledkem by pak byla hádka, která by váš vztah zásadně poznamenala.

Přečíst  Denní horoskop 5.11.2019

Ryby

Luna ve Lvu vám sice přinese práci, ale zároveň k vám pošle i ochotné pomocníky. Rozdělte jim práci. Pak jim už jen nachystejte něco dobrého k jídlu.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..