Denní horoskop 11.2.2020

Napsala | 09.03.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Pracujete jako o závod, ale přináší vám to radost. Večer si pak nalijete skleničku něčeho dobrého a o všem podrobně poreferujete svému partnerovi.

Býk

Harmonická Luna v Panně obrátí vaši pozornost k soukromému životu. Přiznáte, že jste se partnerovi věnovali málo, a rozhodnete se, že to změníte!

Blíženec

Při Luně v Panně si pro jistotu hlídejte každé slovo. Vaše poznámky by sice byly k věci, ale moc velké pochopení by ve vašem okolí přesto nevzbudily.

Rak

Je potřeba, abyste mluvili! Na to, že se máte projevit až ve chvíli, kdy se vás někdo přímo zeptá, zapomeňte. Dnes musíte projevit aktivitu sami!

Lev

Pozornost věnujte svým domácím zvířatům. Poskytněte mi jak preventivní prohlídky, tak patřičné očkování. Podobnou péči potřebují stejně jako vy!

Panna

Luna je ve vašem znamení a vy to máte sklon zbytečně přehánět s prací. Nebylo by lepší, kdybyste pochopili, že i vy potřebujete čas na relaxaci?

Váhy

První pohled sice rozhoduje o názoru, který si na lidi uděláte, ale vy byste mu neměli podléhat. Nechejte si dostatek času na jejich bližší prozkoumání!

štír

Život vás vyloženě baví! Přičiní se o to zejména kolegové, kteří vám chtějí něco namluvit. Nechápou, že jste je prohlédli a že jim nenaletíte!

Střelec

Na výtky svého nadřízeného reagujte rychle a důrazně. Trvejte na tom, že si o nich musíte promluvit tak, aby nakonec pochopil, že pravdu máte vy!

Kozoroh

Hlavně se sami zbytečně neomezujte. Pokud si vnitřní hranice nevytvoříte vy sami, nikdo vám je nevnutí, uvědomte si to dřív, než se začnete bát.

Vodnář

Než se rozhodnete, že si s někým začnete pohrávat, dobře si to rozmyslete. Lehce by se mohlo stát, že byste se do něj nakonec pořádně zamilovali!

Přečíst  Denní horoskop 31.7.2018

Ryby

Zejména dopoledne je potřeba, abyste byli opravdu opatrní. Pozor si dávejte zejména v kuchyni a při práci s ostrými nástroji vůbec. Opatrnosti nezbývá!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..