Denní horoskop 11.2.2019

Napsala | 11.02.2019

Beran

Jde o den, kdy musíte být neskutečně trpěliví. Rady na to, jak se dá zvládnout všechno, co zvládnout musíte, je spousta, ale konkrétní pomoc se nekoná.

Býk

Pohybujte se v mezích zákona. Nabídku na aktivitu, která není tak úplně čistá, odmítněte. Přineslo by vám to jen stresy, bez nichž se obejdete.

Blíženec

V rámci rodiny vás čeká další zkouška trpělivosti. To, co jste si domluvili, přestane platit a ve vyjednávání se spustí další náročné kolo.

Rak

Než se na někoho rozčilíte, pátrejte po tom, co se opravdu děje. Neriskujte situaci, kdy se naštvete na nevinného a viníka necháte bez povšimnutí.

Lev

Životní zkušenosti, které jste nasbírali, jsou vám naprosto k ničemu. Dnes je potřeba, abyste na ně zapomněli a pochopili, že musíte začít znovu.

Panna

Všechno chcete mít dotažené do posledního detailu. Za normálních okolností by to bylo i pochopitelné, ale při dnešním nasazení na to nebude čas.

Váhy

Přivstaňte si tak, abyste do práce přišli trochu dřív, než obvykle. Ráno se tam bude dít něco, co byste v každém případě měli vidět na vlastní oči.

štír

Hlavně si uvědomte, že v práci nemáte šanci prosadit svůj názor. Můžete se hádat a ztratit spoustu energie, ale vaše stanovisko stejně nezvítězí.

Střelec

Všechno, na co jste se tak těšili, se buď nekoná, nebo alespoň odsouvá do blíže neurčené budoucnosti. Ušetříte si práci, ale přesto budete naštvaní.

Kozoroh

To, co váš nadřízený říká, myslí opravdu vážně. Vy máte sice dojem, že si tím říká o problém, ale nahlas mu to neříkáte. Ne to musí přijít pouze on sám.

Vodnář

Když se dozvíte, že s vámi partner v něčem nesouhlasí, není důvod, abyste své plány vzdali. Při troše vytrvalosti se vám ho podaří přesvědčit.

Přečíst  Denní horoskop 5.7.2019

Ryby

V práci vám kladou otázky, které jsou podle vašeho názoru naprosto triviální. Odpovídat na ně však musíte soustředěně a vážně. Je to zkouška.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..