Denní horoskop 11.11.2019

Napsala | 11.11.2019

Beran

Jedovaté poznámky vás sice mohou napadat, ale zkuste se ovládnout. Zejména doma by z toho byla hádka, která by vám zbytečně zkazila celý večer.

Býk

Odpolednímu rozhovoru s nadřízeným se nebraňte. Konečně máte šanci, kdy mu můžete vysvětlit své stanovisko a dokázat, že máte ve všem pravdu.

Blíženec

Vztahy, do kterých byste vstupovali s rozumem, jsou k ničemu. Dnes byste si řekli, že je to praktické rozhodnutí, ale už zítra byste to vnímali jinak.

Rak

Na tom, že dnes bude k večeři husí pečínka, trváte. Jde o tradici, která se vám velice líbí a kterou proměníte naprosto normální pondělí ve svátek.

Lev

Na to, že byste drželi dietu, raději zapomeňte. Luna v Býku podobnému počínání nepřeje. Navíc vás na martinskou husu pozve někdo, koho neodmítnete.

Panna

Díky pozitivní energii konjunkce Slunce s Merkurem dokážete zvládnout všechno, co zvládnout chcete a potřebujete. Výsledek bude naprosto dokonalý!

Váhy

To, že v nějaké úřední záležitosti neuspějete, je sice nemilé, ale tragédie to není. Budete jen muset podat odvolání a všechno absolvovat znovu.

štír

Na nervy vám lezou lidé, kteří kašlou na své povinnosti. To, že od nich potřebujete podklady pro svou vlastní práci, je viditelně vůbec nezajímá.

Střelec

O problémy se vám postarají veškeré kontroly. Nahlas to sice neřeknou, ale všem je jasné, že něco najít potřebují a že se taky rozhodly, že to najdou.

Kozoroh

To, že si vaše jednání někdo vyloží zcela jinak, než jste ho původně zamýšleli, je celkem pravděpodobné. Neváhejte a všechno uveďte na pravou míru.

Vodnář

Než něco odešlete, ještě jednou si to přečtěte. Je možné, že narazíte na větu, kterou by si adresát mohl vykládat způsobem, co jste nezamýšleli.

Přečíst  Denní horoskop 6.10.2019

Ryby

Dostanete se do situace, se kterou žádné zkušenosti nemáte. Můžete se však obrátit na kamaráda, který něco podobného prožil, a který vám rád poradí.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..