Denní horoskop 11.1.2020

Napsala | 11.01.2020

Beran

Než vyrazíte nakupovat, ověřte si stav konta. Při svých úvahách nezapomeňte ani na pravidelné platby, které vás v průběhu příštího týdne očekávají.

Býk

Při stacionárním Uranu se musíte hlídat. Je sice pochopitelné, že toho chcete stihnout co nejvíc, ale dejte si pozor, abyste si spíše neuškodili.

Blíženec

Zatímco ráno zápasíte s únavou, večer všechno vylepší. Luna se dostane do Lva a vy usoudíte, že by vám to nejvíce slušelo v bazénu nebo na kluzišti.

Rak

To, že jste večer zůstat doma v klidu, roli nehraje. Kamarádi mají pocit, že by se bez vás nebavili. Zastavíte se pro vás a ven vás doslova vytáhnou.

Lev

Na to, abyste začínali s novými vztahy, není ten nejlepší čas. Toho, co byste při stacionárním Uranu rozjeli, byste litovali spíše dříve než později.

Panna

Je sice sobota, ale přesto mohou padnout nabídky na dlouhodobou spolupráci. Tu byste si však měli rozmyslet. Je o dost náročnější, než to vypadá.

Váhy

To, že se vám na ples nebo na večírek nechce, nic neznamená. Opět se potvrdí, že akce, na které vyrážíte skoro s nechutí, dopadnout nakonec nejlépe.

štír

To, že si myslíte, že svého partnera docela dobře znáte, se ukáže jako omyl. Při stacionárním Uranu vám do života vnese překvapení opravdu nečekaná.

Střelec

Člověk, který si na vás dělá nároky, má smůlu. Může sice mluvit jako kniha, ale přesto se dozví, že před pevným vztahem dáváte přednost svobodě.

Kozoroh

Klidně si dopřejte klid a pohodlí. Pokud nebudete chtít, vařit přece neumíte. Stačí, když zapátráte v mrazáku, kde určitě najdete něco dobrého.

Vodnář

Stacionární Uran varuje! Ne průšvihy, které vám přinese a do nichž se kvůli své zbrklosti zamotáte, budou vydatné a vy na ně dlouho nezapomenete.

Přečíst  Denní horoskop 18.7.2019

Ryby

Za své zájmy se bijete tak, že tím vyvoláte skoro až zděšení. Pokud si někdo myslel, že se vzdáte bez boje, musí přiznat, že se zásadně spletl.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..