Denní horoskop 10.8.2020

Napsala | 10.08.2020

Beran

Den sice probíhá trochu pomaleji, než obvykle, ale to vám ani trochu nevadí. Zážitků jste v poslední době měli dost, takže odpočinek jenom uvítáte.

Býk

Kvadratura mezi Merkurem a Uranem vytváří atmosféru, kdy nejdřív mluvíte a až pak přemýšlíte. Komplikujete si tím život, ale ovládnout se nedokážete.

Blíženec

Všechno jde pomalu a důstojným tempem. Vy jste sice enormně netrpěliví, ale přesto chápete, že procházíte procesem, který se uspěchat prostě nedá.

Rak

Ráno čekejte telefony od kamarádů. Během víkendu se stala spousta věcí, o kterých byste měli podle jejich názoru vědět a k nimž byste se měli vyjádřit.

Lev

Kdybyste měli dovolenou, na které se s nikým nemusíte bavit, je to skvělé. Mlčenlivost byste však měli zachovat i v práci. Konflikty nepotřebujete!

Panna

Věnujte se především soukromým záležitostem. Když si miláček stěžuje, že na něj nemáte dost času, je to sice nepříjemné, ale taky je to pravda.

Váhy

Všechno probíhá klidně a pohodlně – a váš vkus bohužel až moc. Vy sami máte pocit, že tímto jednání jen zbytečně přicházíte o cenný čas a energii.

štír

Při kvadratuře mezi Merkurem a Uranem jednáte dost výbušně i tam, kde byste zrovna nemuseli. Zkuste alespoň občas reagovat rozumně a klidně!

Střelec

V práci přijdou úkoly navíc. Práce jako taková vám nevadí, ale rozčiluje vás nadřízený. To, že by vám mohl za námahu poděkovat, ho ani nenapadne.

Kozoroh

S lidmi, kteří mají pocit, že vám mohou vnucovat své názory, se nemazlete. Musí co nejrychleji pochopit, že jsou věci, které si dovolovat nesmí.

Vodnář

Zejména po poledni si dávejte pozor na to, co říkáte. I když jste si to nemysleli, nacházíte se v prostoru, kde mají i stěny velice dobré uši.

Přečíst  Denní horoskop 20.9.2019

Ryby

To, že se lidé kolem vás rozčilují, s vámi nic nedělá. Vy jste v pohodě a děláte všechno pro to, aby se na vás cizí negativní nálady nepřenesly.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..