Denní horoskop 10.8.2019

Napsala | 10.08.2019

Beran

Na to, co se děje, se snažte reagovat s rozumem. Bude to podstatně lepší, než kdybyste se hádali kvůli něčemu, co je dané a co se stejně změnit nedá.

Býk

Klidně vsaďte na odpočinkový program. Mohli jste se sice těšit na to, co všechno zvládnete, ale pro vás i pro rodinu bude lepší pohoda a klid.

Blíženec

Přes den se věnujte povinnostem, ale večer si vyrazte za zábavou. Při trigonu mezi Lunou a Marsem se z vás bez problémů stane král či královna parketu.

Rak

Využijte poslední den, kdy je Merkur ve vašem znamení, a pořádně si s partnerem promluvte. Bude dost překvapený, protože od vás takovou odvahu nečekal.

Lev

Doma neseďte! Čím víc budete mezi lidmi, tím víc nových zajímavých známých potkáte a tím budete spokojenější. Navíc přijdou i nečekané zážitky!

Panna

Než se rozčilíte, přemýšlejte, zda partner za to, co mu vytýkáte, opravdu může. Pokud usoudíte, že ne, klidně couvněte a za všechno se mu omluvte.

Váhy

Než se rozhodnete, že nikam nepůjdete, protože se vám nechce, přemýšlejte. Využijte dne, kdy máte šanci v klidu zařídit spoustu důležitých věcí!

štír

Partnera musíte pochválit. V kritické situaci se zachová tak, abyste na něj mohli být plným právem pyšní. Jste opravdu rádi, že ho vedle sebe máte.

Střelec

Všechny společenské akce, na které vyrazíte, dopadnou skvěle. Navíc se můžete těšit na seznámení se spoustou nových a velice zajímavých lidí!

Kozoroh

Dělejte jen to, co dělat opravdu chcete. Doby, kdy jste žili jen proto, abyste dělali radost ostatním, jsou za vámi a vy o jejich návrat nestojíte.

Vodnář

Postřehy partnerových příbuzných vás už rozčilují. Chápete, že mají svůj názor na všechno, co se děje, ale nechápete, proč ho sdělují právě vám.

Přečíst  Denní horoskop 18.6.2019

Ryby

Hlavně se zbytečně nepodceňujte! Když se zamyslíte nad svými limity, zjistíte, že jsou dál, než jste si mysleli. Jste prostě po všech stránkách lepší!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..