Denní horoskop 10.7.2019

Napsala | 10.07.2019

Beran

Zejména dopoledne to s projevy hrdosti nepřehánějte. Když připustíte, že občas může mít pravdu i někdo jiný, bude to pro vás daleko prospěšnější.

Býk

Večer, kdy je Luna ve Štíru, budete zápasit se žárlivostí. Zdravý rozum vám sice říká, že není opodstatněná, ale vy se přesto překonat nedokážete.

Blíženec

Nový vztah vám přinese spoustu překvapení. S údivem zjistíte, že váš nový partner dává přednost právě tomu, o co váš bývalý miláček vůbec nestál.

Rak

Svého miláčka moc nerozmazlujte. Když ho naučíte, že se o nic nemusí starat, protože to všechno zvládnete vy, bude pozdější změna téměř nemožná.

Lev

S partnerem se nehádejte. Nemělo by to cenu. V kritické chvíli naprosto stačí, když se udiveně podíváte a přímo se ho zeptáte, zda to myslí vážně.

Panna

Odpoledne se těšte na zajímavé novinky. Zásadně vám zvednou sebevědomí. S přesně takovým vývojem situace jste počítali už hodně dlouhou dobu.

Váhy

Dopoledne, kdy je Luna ještě ve vašem znamení, zmírněte tempo. Platí to i pro dovolené. Opravdu není důvod, abyste se štvali tam, kde máte odpočívat.

štír

To, s čím přijde váš miláček, byste měli brát neobyčejně vážně. Může se sice tvářit, jako by žertoval, ale vy ho znáte a víte, že všechno je jinak.

Střelec

Hrozí, že se zamilujete lehce a nerozumně. Pokud nechcete nic takového riskovat, kontaktům s opačným pohlavím se raději uctivým obloukem vyhýbejte.

Kozoroh

Když vám někdo sdělí, že ho máte na svědomí, opravdu nevíte, o čem mluví. Vy jste ho přece k tomu, aby se do vás zamiloval, nijak nemotivovali.

Vodnář

Večer, kdy se Luna dostane do opozice s Uranem, se musíte ovládat. To, že ději přijdou domů později, než měly, je nemilé, ale důvod k výbuchu to není.

Přečíst  Denní horoskop 22.9.2018

Ryby

Odpoledne, kdy bude Luna ve Štíru, si dávejte pozor na pusu. To, co řeknete, je sice pravda, ale přesto vám to může přidat pár zbytečných nepřátel.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..