Denní horoskop 10.7.2018

By | 19.12.2020

Beran

Venuše, která se dostává do Panny, přináší do vašeho vztahu změnu. Pochopíte, že partnerovi nejde ani tak o lásku, jako o to, abyste se o něj starali.

Býk

Lidi, kteří se vás přijdou na něco zeptat, berte vážně. V duchu se můžete jejich otázkám usmívat, ale navenek se musíte tvářit neobyčejně seriózně.

Blíženec

Stacionární Jupiter v pracovním sektoru vám přináší vytoužené šance. Vrhněte se po nich dřív, než to udělá někdo, kdo vašich kvalit zdaleka nedosahuje.

Rak

Není důvod k panice! To, že se vám něco nepovede, je sice nemilé, ale tragédie to není. Smeťte střepy, zhluboka se nadechněte a začněte znovu.

Lev

Venuše odchází z vašeho znamení a vy se musíte víc snažit. City a projevy sympatií, které jste dosud získávali automaticky, si budete muset zasloužit.

Panna

Na energii stacionárního Jupitera můžete jen získat. Je však potřeba, abyste své názory prezentovali jako pravdu, o které moudrý člověk nepochybuje.

Váhy

Stacionární Jupiter ve vašem sektoru financí vám může přinést ohledně majetku zajímavé šance. Je jen třeba, abyste se nebáli a energicky po nich sáhli.

štír

Venuše se dostává do vašeho sektoru přátel a vám se vrací pohoda. Partner vás konečně přestal podezírat ze všech nepravostí a začal normálně fungovat.

Střelec

Partner bude neustále mluvit do něčeho, čemu vůbec nerozumí. Dosud jste s ním měli trpělivost, ale teď je vám jasné, že si to budete muset vyříkat.

Kozoroh

Vstup Venuše do Panny uvítáte. Konečně se vztahy posunou tak, aby na vás milovaní neměli jen požadavky, ale taky si uvědomili, že práva máte i vy.

Vodnář

Nad člověkem, který vám začne vysvětlovat, že vás vlastně vůbec nepotřebuje, mávněte rukou. Ve skutečnosti se jen třese na to, aby se vám mohl svěřit.

Přečíst  Denní horoskop 31.1.2022

Ryby

Jupiter vám může přinést nabídku na nečekanou dovolenou v exotické zemi. Berte to jako dar, který musíte vzít, protože jinak zmizí v nenávratnu.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..