Denní horoskop 10.6.2019

Napsala | 10.06.2019

Beran

Když něco nehodláte akceptovat, řekněte to miláčkovi rovnou. Možná ho to naštve, ale nakonec váš upřímný a otevřený přístup uzná a dokonce ocení.

Býk

Luna v Panně se stará, abyste šli od úspěchu k úspěchu. Na rozdíl od ostatních věnujete pozornost i tomu, co jiní vnímají jako nepodstatné maličkosti.

Blíženec

Dopadne to tak, že o své zájmy budete muset bojovat sami. Všichni ti, kteří vám slibovali pomoc, během dnešního dne odpadnou a zmizí v neznámu.

Rak

Jste nadšení vším, co se kolem děje. Těšte se na zajímavou šanci, kterou nečekaně dostanete. Přinese vám zajímavou práci a navíc i nemalé peníze.

Lev

Den je vhodný pro nové začátky. Navíc byste měli poslouchat kamarády, kteří přijdou s návrhy na aktivity, které musíte přijmout nebo rovnou odmítnout.

Panna

Patříte k lidem, kterým se bude dařit téměř zázračně. Bez problému plníte požadavky svého zaměstnavatele i životního partnera. Jste prostě skvělí!

Váhy

Partner vás překvapí gestem, které jste od něj nečekali. O tom, zda má nebo nemá smysl, můžete mít sice pochybnosti, ale nahlas ho musíte chválit.

štír

Když vás kamarádi před něčím nebo někým varují, alespoň je vyslechněte. Připouštíte si to neradi, ale oni mají opravdu k dispozici víc informací než vy.

Střelec

Přiznejte si, že vás to v práci štve. Kdyby se náhodou stalo a kamarád vám dohazoval lepší místo, překonejte se a jděte se tam alespoň podívat.

Kozoroh

Šance na nové koníčky je značná! Je to však riskantní. To, co vyzkoušíte, vás uchvátí natolik, že se neovládnete a novému hobby doslova propadnete.

Vodnář

I když nemáte čas na nic, na partnera si ho udělat musíte. Má pocit, že vás už nezajímá tak, jako dřív. Vy mu musíte dokázat, že se plete!

Přečíst  Denní horoskop 9.2.2019

Ryby

Pokud chcete někoho získat, musíte na to jít rafinovaně. Předem si uvědomte, že jde o člověka, který hledá vztah a jehož na dárky nenalákáte.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..