Denní horoskop 10.4.2019

Napsala | 10.04.2019

Beran

Stacionární Jupiter vás nutí, abyste přehodnotili letošní plány na dovolenou. Pochopíte, že nastal čas, kdy si můžete splnit svůj odvážný sen.

Býk

Při konjunkci Venuše s Neptunem se můžete těšit na lásku, která konečně probíhá podle vašich představ. Jde o štěstí, na které se vám vyplatí počkat.

Blíženec

Veškerou aktivitu dopřejte partnerovi. Sami jen tiše z povzdálí dohlížejte, aby neudělal zbytečné chyby tam, kde by se jim mohl bez potíží vyhnout.

Rak

Odpoledne se vám s partnerem podaří mluvit o spoustě důležitých věcí. Večer pak můžete zkonstatovat, že mezi vámi už žádné problémy nezůstaly.

Lev

Stacionární Jupiter ve vašem sektoru lásky se opravdu snaží. Postaví vám do cesty člověka, který vám dává najevo, že vaši životní cestu zasype zlatem.

Panna

Odpoledne využijte energii sextilu mezi Merkurem a Plutem. Rozhodnutí, která vás napadnou, jsou téměř geniální. Musíte si je ale umět obhájit.

Váhy

Domluva, kterou v práci navrhnete, je velice rozumná. Kdyby se na ní kolegové domluvili, byla by pracovní atmosféra rázem podstatně příjemnější.

štír

Při konjunkci mezi Venuší a Neptunem se můžete zamilovat způsobem, který jste dosud nepoznal. Pak spálíte všechny mosty a půjdete za svým štěstím.

Střelec

Při konjunkci mezi Venuší a Neptunem nové vztahy nenavazujte. Mohli byste se zamilovat do člověka, který o lásce umí mluvit, ale milovat nedokáže.

Kozoroh

Když zjistíte, že vám někdo potají poskytuje protekci, nepřemýšlejte, kdo to je a proč to dělá. V pravý čas se všechno důležité určitě dozvíte.

Vodnář

Nápady, které přijdou v podvečer, jsou naprosto dokonalé. Pochopíte to ve chvíli, kdy se s nimi svěříte partnerovi a on vám s jásotem padne kolem krku.

Ryby

Do věcí, ve kterých se nevyznáte, se raději nepouštějte. Je zbytečné, abyste se vystavovali posměchu někoho, komu odvaha na rozdíl od vás chybí.

Přečíst  Denní horoskop 3.3.2019
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..