Denní horoskop 10.3.2020

Napsala | 27.01.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Při stacionárním Merkuru záleží na každém slově. Dávejte si pozor nejen na to, co říkáte vy ostatním lidem, ale zejména na to, co sdělují oni vám.

Býk

V práci čekejte změny. Máte však štěstí. Na rozdíl od kolegů se v nich dokážete rychle zorientovat. Pochopíte, co máte dělat, a budete mít klid.

Blíženec

Stacionární Merkur vám přináší spoustu skvělých nápadů. Pokud vám radí, abyste šli na chvíli pracovat do ciziny, měli byste o tom popřemýšlet.

Rak

Stacionární Merkur vám poskytuje šanci na získání velice výhodné půjčky nebo dotace. Když taková nabídka přijde. Musíte po ní bez váhání sáhnout!11.3 – StředaSextil mezi Sluncem a Jupiterem vám dává skvělé šance. Konečně se dočkáte chvíle, kdy na vás miláček bude pyšný a kdy to dokonce řekne i nahlas.

Lev

Stacionární Merkur v partnerském sektoru vám nudu nedopřeje. Když miláček přijde se svými nápady, usoudíte, že si dělá legraci. On si ji ale nedělá…

Panna

Energii plýtváte na nepodstatné záležitosti, zatímco ty důležité řešit odmítáte. Je opravdu potřeba, abyste svůj přístup k životu zásadně změnili!

Váhy

Jsou věci, kterých se nikdy nevzdáte. Najde se sice pár lidí, kteří vám dokazují, že to je z vaší strany ryzí nerozum, ale vy jejich tlaku odoláte.

štír

Při dnešních konstelacích se nehádejte ani s rodiči, ani s dětmi. Mohou vám sice lézt velice intenzivně na nervy, ale vy jim to nesmíte dát najevo!

Střelec

Stacionární Merkur ve vašem sektoru komunikace na vás působí vyloženě blahodárně. Mluvíte k věci a říkáte jenom to, co vám bude ku prospěchu.

Kozoroh

Bylo by dobré, abyste přemýšlely nad dalším hospodařením. Tentokrát není potřeba, abyste za každou cenu šetřili, ale abyste hlavně dobře investovali.

Přečíst  Denní horoskop 29.1.2019

Vodnář

Nápady, které máte, lze bez velkého přehánění označit jako geniální. Je jen potřeba, abyste se přestali ostýchat a konečně je představili světu.11.3 – StředaOdpoledne, kdy bude Luna ve Vahách, musíte na ostatní lidi zapůsobit co nejlépe. Myšlenky na to, že na něčem takovém nezáleží, energicky zažeňte.

Ryby

K lidem kolem sebe se chovejte tak, jak si zaslouží. Pokud máte pocit, že se vás snaží využít, musí zjistit, že jim něco takového prostě neprojde.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..