Denní horoskop 10.2.2020

Napsala | 10.02.2020

Beran

Vděční budete člověku, který vás v pravou chvíli chytí za ruku a zabrání vám v činu, kterého byste litovali. Máte kamarády, na něž se můžete spolehnout!

Býk

Najdou se lidé, kteří vám něco zkazí ne proto, že by z toho něco měli, ale ze zlomyslnosti. Vy přemýšlíte, zda to necháte tak, nebo zda jim to vrátíte.

Blíženec

Respektujte i předpisy, které se vám zdají naprosto nesmyslné. Odpoledne se může objevit mimořádná kontrola, která bude dohlížet na jejich dodržování.

Rak

Novinky a šťavnaté klepy shánět vůbec nemusíte! Stačí, abyste popřáli sluchu těm, kteří vám je řeknou. Věřte však jen tomu, co si potvrdíte i jinde.

Lev

Jsou věci, které byste s partnerem probírat neměli. K ničemu rozumnému by to nevedlo. Žádné řešení by nevymyslel a jen by si dělal zbytečné starosti.

Panna

Za své zájmy a záliby se nestyďte. Když se večer chcete dívat na seriál, o němž se všichni ostatní vyjadřují značně nelichotivě, klidně to udělejte.

Váhy

Nápady, s nimiž v práci přijdou, vás nesmí vyvést z míry. Když nad nimi budete přemýšlet, zjistíte, že nejsou zdaleka tak mimo, jako to vypadalo.

štír

Stále vymýšlíte něco, co vám pomůže oddálit vaše rozhodnutí. Teď zjistíte, že to dál už odkládat nedá. Nezbude, než abyste se pravdě podívali do očí!

Střelec

Do dohánění toho, co jste měli udělat už dávno, se vám sice nechce, ale jiná cesta není. Když se do toho v poledne pustíte, večer budete mít hotovo!

Kozoroh

Mluvte tak, jak považujete za potřebné. Veškeré strategie nechejte stranou. Když všem jasně řeknete, co chcete, vaše přání se hodně rychle splní.

Vodnář

Zásadně vám chybí smysl pro humor. Máte totiž pocit, že si lidé z vašeho okolí dělají legraci právě z toho, co by podle vás měli brát velice vážně.

Přečíst  Denní horoskop 29.12.2019

Ryby

Když něco chcete, musíte si o to umět náležitě důrazně říct. Když budete čekat na zázrak, který k vám přijde sám, budete čekat hodně dlouho a marně.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..