Denní horoskop 10.2.2019

Napsala | 10.02.2019

Beran

Merkur, který vstupuje do Ryb, se vám postará o zajímavé odpoledne. Vzdor svým obvyklým prioritám si rozbalíte čokoládu a pustíte romantický film!

Býk

Luna v Beranu vás nerozhází. Na dopoledne si naplánujete nějakou tělesnou aktivitu a odpoledne si budete užívat zaslouženou a ničím nerušenou relaxaci.

Blíženec

Polední vstup Merkura do Ryb zásadně mění atmosféru. Hrozí, že vás naštve nebo urazí výrok, kterému byste se jindy s chutí a bez zábran zasmáli.

Rak

Zejména odpoledne budete doslova viset na telefonu. S údivem zkonstatujete, že se vám některé věci po telefonu projednávají lépe, než z očí do očí…

Lev

Představa, že někomu ustoupíte a on to ocení, se ukáže jako neskutečně naivní. Dotyčný to vezme jako důkaz vaší slabosti a nátlak ještě zesílí.

Panna

Polední vstup Merkura do vašeho partnerského sektoru zásadně vylepší všechny vaše vztahy. Konečně necháte lidi mluvit a sami budete jenom poslouchat.

Váhy

Na poslední chvíli musíte odpoledne zvládnout něco, na co jste měli celý týden. To, že to nakonec opravdu stihnete, berte jako skutečný zázrak.

štír

Polední vstup Merkura do Ryb vás nezvykle rozpovídá. Bavíte se i o tom, co čem se vám obvykle mluvit nechce. Dnes je však nutné, abyste téma otevřeli.

Střelec

Vstup Merkura do Ryb varuje. Vy to, co říkáte, sice nijak zle nemyslíte, ale určitě se najde někdo, kdo si to vyloží jinak, než jste to mysleli.

Kozoroh

Odpoledne budete v nezvykle komunikativní náladě. Se širokým úsměvem uvítáte nečekanou návštěvu, které se pak budete s chutí a naplno věnovat.

Vodnář

Když najdete něco cenného, jděte to hned odevzdat na policii. Mohou se sice vyskytnout lidé, kteří vám řeknou, že to byla hloupost, ale vy víte svoje.

Přečíst  Denní horoskop 30.10.2018

Ryby

Odpoledne, kdy bude Luna ve vašem znamení, můžete klidně vsadit na intuici. Když se jí necháte vést, dokážete se vyhnout zcela zbytečným průšvihům.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..