Denní horoskop 10.12.2019

Napsala | 10.12.2019

Beran

Přijdou vám dlouho očekávané peníze, ale bude to zklamání. Částka sice vypadá impozantně, ale když ji rozpočítáte, zjistíte, že to tolik zase není.

Býk

To, že se dopoledne rozhodnete pro velké změny, je naprosto přirozené. Bát se jich nemusíte. Trochu horší to bude večer, kdy o nich poreferujete doma.

Blíženec

Večer, kdy se Luna dostane do vašeho znamení, musíte vsadit na sebeovládání. Hrozí, že se nejdříve pořádně rozčilíte a pak se budete muset omlouvat.

Rak

Do časného odpoledne probíhá všechno tak, abyste mohli být spokojení. Večer ale usoudíte, že před vámi partner něco tají, a opravdu se naštvete.

Lev

Všechno důležité nechejte na večer. Luna bude v Blížencích a vy si pro své plány získáte podporu i tam, kde byste se o ni nikdy neodvážili požádat.

Panna

Dopoledne, kdy je Luna v Býku, vás čeká překvapení. Pokud chcete pracovně nebo studijně pobývat v cizině, dozvíte se, že vaší žádost vyřídili kladně!

Váhy

Než večer někam vyrazíte, zjistěte si, zda se akce opravdu koná. Je docela možné, že se z nějakých důvodů zrušila, ale vás o tom zapomněli informovat.

štír

Když vás miláček opraví, neberte to jako něco negativního. Vy jste udělali chybu a on vás na ni upozornil. Žádné postranní úmysly v tom nehledejte.

Střelec

Večer, kdy je Luna ve vašem partnerském sektoru, doma zbytečně nediskutujte. Miláček by vás přesvědčil, že má pravdu, a vy byste se museli omlouvat.

Kozoroh

Opravdu není důvod, abyste se o všechno starali vy sami. Bude lepší, když alespoň nějaký úkol velkoryse přenecháte ostatním členům své rodiny.

Vodnář

Uvědomíte si, že máte na svého partnera daleko větší vliv, než jste si mysleli. Když mu něco řeknete, můžete si být jisté, že to vezme vážně.

Přečíst  Denní horoskop 3.7.2019

Ryby

Dopoledne, kdy je Luna ještě v Býku, obvolejte kamarády. Je potřeba, abyste se domluvili na adventním sezení, které se dál už opravdu odkládat nedá.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..