Denní horoskop 10.11.2019

Napsala | 10.11.2019

Beran

Když jste už s něčím začali, měli byste to taky dokončit. Emoce, které vás nutí, abyste to co největším obloukem odhodili, musíte energicky potlačit.

Býk

Všechno, co řeknete, bere vaše okolí vážně. Dokonce se dozvíte, že několika svým kamarádům sloužíte jako vzor při řešení jejich životních problémů.

Blíženec

Když chcete a potřebujete s miláčkem něco důležitého probrat, nechte do na odpoledne. Při trigonu mezi Lunou a Jupiterem je šance na domluvu vysoká.

Rak

Při sextilu mezi Merkurem a Plutem můžete jít směle do jakéhokoli sporu. Vaše okolí velice rychle pochopí, že máte pravdu, a zásadně změní názory.

Lev

Klidně se vrhněte do všeho, co považujete za nutné. Díky Luně v Beranu a vaší průbojnosti vám vyjde i to, s čím by nikdo jiným pohnout nedokázal.

Panna

Hlavně dopoledne mluvte nahlas a bez zábran. Všechno, co při sextilu mezi Merkurem a Plutem pronesete, se dříve či později obrátí ve váš prospěch.

Váhy

Na vaše nenápadné a subtilní naznačování nikdo reagovat nebude. Při sextilu mezi Merkurem a Plutem je potřeba, abyste věci nazývali pravými jmény.

štír

Nápady, které vás nad ránem vzbudí, si zaslouží, abyste si je zapamatovali. S partnerem si o nich však zatím nepovídejte. Není na to ještě připravený.

Střelec

Na všechno kromě partnera zapomeňte. Veškerou pozornost věnujte svému miláčkovi. Vysvětlujte mu, že ho máte rádi, a užívejte si každé společné chvíle.

Kozoroh

Díky sextilu mezi Merkurem a Plutem se vyjadřujete naprosto jednoznačně. Právě proto se k vám začnou uctivě chovat i lidé, kteří nikoho vážně neberou.

Vodnář

S vaším partnerem může být problém. Najednou zapomene na to, na čem jste se domluvili, a začne hlásat něco, co nemá s pravdou nic společného.

Přečíst  Denní horoskop 7.8.2018

Ryby

Nebojte se věci nazvat pravými jmény! Partner bude sice naštvaný, protože ho tím připravíte o manévrovací prostor, ale to už vám může být jedno.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..