Denní horoskop 10.10.2018

Napsala | 10.10.2018

Beran

Na člověka, který vám slíbil, že vám s něčím pomůže, se raději moc nespoléhejte. Nedopadlo by to dobře a vy byste byli jenom zbytečně zklamaní.

Býk

Nabídku na nákup vánočního cukroví neodmítejte. Vy ji sice nevyužijete, ale kamarádka, která si na rozdíl od vás s troubou nerozumí, po ní ráda sáhne.

Blíženec

Merkur vstupuje do Štíra a vy máte problém. To, co jste promysleli a předjednali, najednou neplatí. Pro vás to znamená, že s tím musíte začít znovu.

Rak

Merkur, který vstupuje do Štíra, vás zbavuje ostychu. Konečně nahlas říkáte to, co si myslíte. Dejte si však pozor, abyste to s upřímností nepřehnali.

Lev

Je zbytečné, abyste se hádali. Nezapomeňte, že se Merkur časně ráno přesunul do Štíra a postavil proti vám neskutečně zdatné diskutéry a oponenty.

Panna

Miláček vám nic nevysvětlí. Začne se divit, jak je možné, že něco tak jednoduchého nechápete, což povede k hádce. Snažte se to raději zvládnout sami!

Váhy

O penězích se vám přemýšlet nechce, ale budete muset. Přivolejte k tomu i partnera. Chtít se mu nemusí, ale musí zjistit, jak na to doopravdy jste.

štír

Opozice mezi Merkurem a Uranem je náročná. Hned ráno si slibte, že nevypěníte ani v případě, kdy by se dělo něco, co vám opravdu poleze na nervy.

Střelec

Jsou lidé, které byste měli spíše pozorovat, než s nimi vstupovat do přímého kontaktu. Hádka by byla jistá a její důsledky více než zničující.

Kozoroh

Vstup Merkura do Štíra vám dělá neobyčejně dobře. Konečně přišly dny, kdy partner nebude na všechno reagovat naštvaně a začne se chovat normálně.

Vodnář

Opozice mezi Merkurem a Uranem je pro vás velice náročná. Je potřeba, abyste se kousli do jazyka přesně ve chvíli, kdy se vám bude chtít mluvit.

Přečíst  Denní horoskop 27.10.2018

Ryby

To, s čím se vám kamarád svěří, berte jako něco, co musí zůstat mezi vámi. Dobře si uvědomujete, že tentokrát byste jeho důvěru zklamali naposled.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..