Denní horoskop 10.1.2019

Napsala | 10.01.2019

Beran

To, co vám řekne váš partner, vážně neberte. Když později ochladne, zjistíte, že jeho zjitřené emoce s vámi a vaším jednáním nemají nic společného.

Býk

Veškeré pracovní nabídky dobře zvažte. Ta, která přijde, nevypadá sice na první pohled nijak exkluzivně, ale skrývají se v ní zajímavé benefity.

Blíženec

Představa, že se domluvíte se svým dosavadním protivníkem, je velice naivní. Půjde proti vám i v případě, že by na tom nejvíce prodělal on sám.

Rak

Když něco chcete, mluvte jasně a své požadavky pronášejte jednoznačně. Není to sice vaše obvyklá taktika, ale jinak dnes šance na úspěch nevznikne.

Lev

Pozvání na ples nebo na jinou společenskou akci, které dnes dostanete, do koše nepatří. Zjistěte si přesně, kdy a kde to bude, a začněte se chystat.

Panna

Snažte se svému životnímu druhovi říct alespoň něco hezkého. Bytostně potřebuje vědět, že nejste jen pracovní tým, ale že jste pořád trochu i milenci.

Váhy

Můžete si vybrat, zda svým jednáním zklamete někoho jiného nebo naštvete sami sebe. Možná by bylo nejlepší, kdybyste nakonec neudělali vůbec nic.

štír

Za to, co dělají ostatní lidé, zodpovědní nejste. To, že se vám spousta lidí snaží namluvit, že to tak je, ještě neznamená, že jim musíte věřit.

Střelec

Všechny rodinné záležitosti se najednou řeší. Od vás se chce, abyste do ničeho nezasahovali a jen se těšili z toho, že se všechno zase dává dohromady.

Kozoroh

Když vám někdo, kdo se považuje za autoritu, začne vysvětlovat, že se chováte nerozumně, zbytečně se nerozčilujte. Spíše přemýšlejte, zda nemá pravdu.

Vodnář

Člověk, který má pocit, že vás lichotkami dostane tam, kde vás potřebuje mít, ani netuší, jak se mýlí. Jde o taktiku, která mu u vás nikdy nevyjde.

Přečíst  Denní horoskop 11.10.2018

Ryby

Přiznejte si, že potřebujete spoustu lásky. Až dosud jste tvrdili, že se klidně obejdete bez partnera. Teď je vám jasné, že tím lžete jen sami sobě.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..