Denní horoskop 1.8.2020

Napsala | 01.08.2020

Beran

Na člověka, který na vás začne bezdůvodně křičet, reagujte co nejklidněji. Když začnete v takové situaci křičet i vy, bude konflikt dále eskalovat.

Býk

Prázdniny jsou v polovině, ale vy máte pocit, že jste nestihli nic z toho, co jste stihnout chtěli. Snažte se to co nejrychleji napravit a dohnat!

Blíženec

Když se lidé kolem vás začnou hádat, vy to raději neřešte. Maximálně jim řekněte, že by bylo lepší, kdyby si to šli vyřídit ven a vás nechali v klidu.

Rak

Opozice mezi Merkurem a Plutem je hodně náročná. Je potřeba, abyste si pamatovali, že se dopravním policistou a hraniční kontrolou se nediskutuje!

Lev

Názory jiných lidí si vyslechněte, ale tím by to mělo končit. Zdvořile, ale důrazně jim dejte najevo, že o svém životě budete rozhodovat jenom vy.

Panna

Na opozici mezi Merkurem a Plutem můžete jenom získat. Zatímco se ostatní hádají, vy se stahujete do pozadí, odkud prosazujete všechno potřebné.

Váhy

Vaše výbuchy jsou sice omluvitelné, ale přesto nadělají více škody než užitku. Uvědomte si to hned ráno a pak si to občas připomínejte i během dne.

štír

Pro jistotu se vyhýbejte alkoholu. Zejména odpoledne a večer se může stát, že bude moc potřeba člověk, který nepožil a který si může sednout za volat.

Střelec

Luna z Kozoroha vás z míry nevyvede. Pokud si budou vaši blízcí s její pomocí bezohledně prosazovat své názory, dokážete, že tak umíte jednat i vy.

Kozoroh

Zejména dopoledne se raději nehádejte. Možná by bylo lepší, abyste mezi lidi pro jistotu ani nechodili. Na to, co se vám nelíbí, reagujete hodně ostře.

Vodnář

Nic z toho, co se děje, vás z míry nevyvede. Vy jste přece takový vývoj situace už dávno předpokládali! Teď ho můžete pozorovat a ironicky se usmívat.

Přečíst  Denní horoskop 30.8.2019

Ryby

Do hádek, které rozpoutávají vaši příbuzní, se nepleťte. Když vás k tomu vyzvou, klidně odpovězte, že problému nerozumíte a že ho komentovat nebudete.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..