Denní horoskop 1.7.2020

Napsala | 01.07.2020

Beran

Přiznejte si, že jsou věci, na které sami nestačíte a požádejte o pomoc. Lidí, kteří chápou vaši situaci a kteří vám rádi pomohou, je kupodivu dost.

Býk

Ať se rozhodnete prosadit nebo obhájit cokoli, podaří se vám to skvěle. Merkur ve vašem sektoru komunikace má skvělé aspekty a vy přesvědčovací talent.

Blíženec

V kontaktu s lidmi, kteří vás vehementně přesvědčují o své pravdě, buďte vyloženě opatrní. Kdyby si byli tak jistí, nemuseli by na vás tak tlačit.

Rak

Na všechno, co se děje, musíte reagovat rychle a dobře. Na to, abyste se rozmýšleli, nebude čas. Musíte vědět, co chcete, a taky se to nestydět říct.

Lev

V práci se musíte vrhnout především do toho, do čeho se vám ani trochu nechce. Když to zvládnete dopoledne, proběhne odpoledne v pohodě a klidu.

Panna

Jste rádi, že máte kamarády. Díky jejich kontaktům se dozvíte o zajímavé práci a hned se přihlásíte do výběrového řízení. Šance na úspěch je značná!

Váhy

To, že se vám něco nedaří tak, jak byste byli rádi, nemusí být vaše chyba. Nebylo by lepší, kdybyste to vzali jako fakt a své plány raději vzdali?

štír

Když vám někdo řekne, že si máte dávat pozor na pusu, zdvořile se ho zeptejte, proč si to myslí. Zjistíte, že mu jen vadilo, že vás všichni berou vážně.

Střelec

To, že žijete ve vztahu, ještě neznamená, že je všechno v pořádku. Pokud máte pocit, že jste ve vztahu a přesto sami, měli byste přemýšlet o změně!

Kozoroh

Veškeré aktivity a tím i zodpovědnost za to, jak všechno dopadne, nechejte na partnerovi. Na rozdíl od vás ví, co dělat, a v kritické chvíli nezaváhá.

Přečíst  Denní horoskop 20.12.2018

Vodnář

V práci přijdou nečekaná překvapení. Všechno ukazuje na to, že vám změnili nadřízeného. Potíž je v tom, že si s tím novým zrovna do očí nepadnete.

Ryby

Den je vyloženě vhodný na nové začátky. Pokud se chcete odstřihnout od něčeho, co vám v životě jenom překáží, máte neopakovatelnou příležitost!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..