Denní horoskop 1.7.2018

Napsala | 01.07.2018

Beran

Překvapí vás partner. Obvykle chce mít všechno rozplánované do posledního detailu, ale tentokrát zatouží po romantickém výletu do neznáma.

Býk

Úvahy o čtečce, kterou si pořídíte na dovolenou, byste měly co nejrychleji uskutečnit. Nacpete do ní daleko víc knih, než by se vlezlo do kufru!

Blíženec

Moc dobře by vám udělal výlet na místo, kam se už dlouho chcete podívat. Dětem tím dokážete, že se zajímavé znalosti dají sbírat i o prázdninách.

Rak

I když máte do narozenin ještě daleko, čekejte odpoledne první gratulanty. Vysvětlí, že jedou na dovolenou, a proto vám přišli popřát trochu dříve.

Lev

Dejte partnerovi šanci! Rozhodněte se, že den věnujete na provozování jeho koníčka. S údivem zjistíte, že je to zajímavé a že to baví i vás.

Panna

Když to jen trochu jde, vyhněte se návštěvám. Dopadlo by to tak, že by se všichni jen bavili, zatímco vy byste kolem nich kmitali a obsluhovali.

Váhy

Když uvidíte miláčka, jak se vám hrabe v mobilu, nic neříkejte. Pohled, kterým ho sežehnete, bude důraznější než hodinová přednáška o slušném chování.

štír

První prázdninová neděle je náročná. Budete se dohadovat s dětmi. Rozhodly se, že si vyrazí s kamarády, a nechápou, proč jím to nechcete dovolit.

Střelec

Luna ve Vodnáři vám zajistí krásnou neděli. Podíváte se na místo, na které máte úžasné vzpomínky. Navíc se můžete těšit na zajímavé duchovní zážitky.

Kozoroh

Povinnosti pro vás nic neznamenají. Místo oběda naservírujete celé rodině zmrzlinu. Odpoledne vyrazíte na gril. Neuděláte nic, ale bude to vynikající.

Vodnář

Začátek dovolené je opravdu příjemný. Připravte se však na větší únavu. Vaše přetažené tělo si žádá své a vy se musíte především pořádně dospat.

Ryby

Odpočívat nejen můžete, ale i musíte. Když rodina usoudí, že vám dopřeje odpočinek, nic nenamítejte. Chvíli klidu a pohody si opravdu zasloužíte.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.