Denní horoskop 1.12.2019

Napsala | 01.12.2019

Beran

Kromě toho, že kupujete adventní kalendář dětem, byste měly koupit nějaký i sobě a partnerovi. Bude to vnímat jako velice příjemnou pozornost.

Býk

První adventní neděli prožívejte v klidu a v pohodě. Na vycházkách hlídejte děti. Ty se mají pod vlivem Luny z Vodnáře tendenci utrhnout a utíkat.

Blíženec

Luně ve Vodnáři vás vyžene mezi lidi. Skvělý bude adventní trh, dobročinný koncert, nebo jiná akce, na které můžete udělat něco i pro ostatní lidi.

Rak

Doma pracujete ne proto, že byste museli, ale proto, že chcete. Občas se sice dozvíte, že to s tím adventem přeháníte, ale to vám může být jedno.

Lev

Tím, že se s partnerem navzájem hlídáte, zbytečně přicházíte jak o energii, tak o čas. Bude lepší, když se rovnou domluvíte, že si zahýbat nebudete.

Panna

S adventní výzdobou problémy nemáte. Můžete však mít problém s příbuznými, kteří vás na poslední chvíli požádají, abyste jim šli pomoci s tou jejich.

Váhy

Doma se cítíte naprosto skvěle. To, co jste kolem sebe vytvořili, vás naplnilo oprávněnou pýchou. Nechcete své dílo nafotit a vyvěsit na sociální sítě?

štír

Čekejte spory s dětmi. Pod vlivem Luny v Vodnáře vyžadují daleko větší díl svobody, než jim podle vašeho názoru náleží a než jim chcete poskytnout.

Střelec

Luna ve Vodnáři přeje všem akcím s kamarády. Hned ráno je obvolejte a domluvte se s nimi na návštěvě adventního trhu nebo jiného lákavého místa.

Kozoroh

Odpoledne vyrazte na nákup vánočních dárků. Podaří se vám objevit něco, co vás opravdu nadchne. Navíc si můžete být jistí, že jimi uděláte radost.

Vodnář

Luna ve vašem znamení se stará o velice příjemnou atmosféru, ve které je škoda sedět doma. Co kdybyste zavolali kamarádům a v partě někam vyrazili?

Přečíst  Denní horoskop 10.7.2019

Ryby

Malicherné jednání vašich blízkých vás nesmí vyvést z míry. Kdybyste na ně dokázali vůbec nereagovat, bylo by to ještě prospěšnější a moudřejší.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..