Denní horoskop 1.1.2020

By | 17.01.2021

Beran

Potěší vás kamarádi, kteří jsou v zahraničí. Přesto si na vás vzpomenout a popřejí vám k novému roku. Nechcete si s nimi domluvit společnou akci?

Býk

Všechno je krásné a harmonické. Dokonce i obvyklý rodinný oběd dopadne skvěle. Pokus stejně proběhne i celý další rok, bude všechno naprosto dokonalé.

Blíženec

Zkuste se trochu mírnit! Při Luně v Rybách budou na vaše jedovaté poznámky citlivě reagovat i lidé, kteří se jim jindy s chutí a moc rádi zasmějí.

Rak

Moc dobře vám udělá osamělá procházka. Pokud si potřebujete srovnat v hlavě myšlenky a dát dohromady plány na další rok, máte k tomu jedinečnou šanci.

Lev

Pozor si dejte na veškeré počítačové programy. Po včerejšku jste nevyspalí a trochu unavení. Lehce si tak můžete smazat celou svou databázi!

Panna

Vstanete daleko dříve, než jindy a jste velice svěží. V rámci začátku zdravějšího života se dokonce rozhodnete, že si po poledni vyrazíte někam ven.

Váhy

Pokud se vracíte domů, čeká vás příjemné překvapení. Domů se dostanete rychle a bez problémů tak, abyste si ještě večer mohli vyrazit někam ven.

štír

V rámci novoročních předsevzetí si udělejte pořádek v citech. Je opravdu zbytečné, abyste si vysnili románek s člověkem, který o vás vůbec nestojí.

Střelec

Nálada je na váš vkus až příliš rozjímavá. Vy sami se na nový rok těšíte a vůbec se ho nebojíte. A právě proto vás rozčilují ti, co se na něj netěší.

Kozoroh

Novoroční předsevzetí neuzavírejte. Nebylo by to k ničemu. Váš život naštěstí žádné zásadní změny ani posuny nepotřebuje ani nevyžaduje.

Vodnář

Když vás někdo začne velice přehnaně chválit, zbystřete. Je skoro jisté, že vás chce zbavit opatrnosti a dostat vás někam, kam se vám nechce.

Přečíst  Denní horoskop 9.4.2020

Ryby

Je potřeba, abyste se obloukem vrátili k tomu, co jste dosud brali jako svůj nesplnitelný sen. Dnes máte šanci zjistit, že se to uskutečnit dá!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..