Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 9

By | 29.05.2020

Na lidskou povahu má vliv hned několik faktorů. Tím nejdůležitějším jsou asi rodiče, protože jejich povahy se často míchají a někdy můžete pozorovat podobné rysy v chování, jako mají vaši rodiče. Je ovlivněná také prostředím, ve kterém vyrůstáte, lidmi, se kterými přicházíte do styku a v určitém ohledu také znamením, ve kterém jste se narodili. Ač je všichni horoskopům věří, když si přečtete jednotlivé charakteristiky, mnohdy minimálně v pár ohledech, sedí do puntíku

Co datum narození?

Přemýšleli jste, že i takové datum narození může mít vliv na vás a to, jak se v určitých situacích a chvílích projevujete? Nebo dokonce hodina, ve které jste se narodili, může mít na vás vliv. Zaměřme se pečlivěji na datum, ve kterém jste se narodili. To má totiž také vliv na povahu, aniž si to možná uvědomujete.

Devátý den narození

Tito lidé jsou velmi zajímaví a nemají problém druhému říct do očí pravdu. Nepřemýšlí, zda se to nedotkne jejich jemnocitu a podobně. Nejsou však z těch, kteří by to dělali zákeřným způsobem ve snaze ranit druhé, prostě jsou jen přímočaří a charakterní. Často hloubají a pokládají zajímavé otázky. Potřebují znát odpovědi na vše, hledají hlubší smysl života, kladou otázky, nad nimiž je potřeba diskutovat, což dělají rádi. Nedělá jim problém tradice a práva v jiných zemích, sociologie, názorovost, esoterika, život v jiných zemích. Umí hovořit snad o všem.

Jsou ochotni pomoci druhým lidem, mají pocit, že musí, protože je to správné. Když narazí na ty, kteří jsou vychytralí, mohou být zneužiti a jejich dobrá vůle bude využita pro cizí prospěch. Rádi tráví čas s rodinou a přáteli, ale vždy potřebují mít svůj klid a svůj den. Ten tráví o samotě, v klidu, tichu a třídí si myšlenky a poznatky. Když tak neučiní, objeví se špatná nálada, nesoustředěnost a celkový neklid.

Přečíst  Vánoční dárky pro muže – jak vybírat podle znamení? 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..