Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 31

Napsala | 13.01.2020

Na lidskou povahu má vliv hned několik faktorů. Tím nejdůležitějším jsou asi rodiče, protože jejich povahy se často míchají a někdy můžete pozorovat podobné rysy v chování, jako mají vaši rodiče. Je ovlivněná také prostředím, ve kterém vyrůstáte, lidmi, se kterými přicházíte do styku a v určitém ohledu také znamením, ve kterém jste se narodili. Ač je všichni horoskopům věří, když si přečtete jednotlivé charakteristiky, mnohdy minimálně v pár ohledech, sedí do puntíku

Co datum narození?

Přemýšleli jste, že i takové datum narození může mít vliv na vás a to, jak se v určitých situacích a chvílích projevujete? Nebo dokonce hodina, ve které jste se narodili, může mít na vás vliv. Zaměřme se pečlivěji na datum, ve kterém jste se narodili. To má totiž také vliv na povahu, aniž si to možná uvědomujete.

Třicátý první den narození

Lidé narozeni v tomto datu jsou velmi přirození a to ve všem, co dělají. Vystupování na veřejnosti, komunikace nebo společenskost, do ničeho se nemusí nutit, vše jim jde přirozeně a jednoduše. Mají originální nápady, často jsou zodpovědní, metodičtí a mají rádi na všechno svůj plán. Vysoké nároky kladou nejen na druhé jedince, ale také na sebe. Jsou ctižádostiví, jdou si za svým a svými sny. Občas mohou být zranitelní, citliví a někdy je může zasáhnout to, co říkají druzí.

Mohou stavět okolo sebe neprostupnou zeď, aby se jich nedotklo nic, co druzí jedinci říkají. Jsou uzavřenějšími jedinci, kteří snadno ztratí svou sebedůvěru. Bývají skromní, nenápadní a neradi mluví o sobě a svých pocitech. Jsou dobrými přáteli, kamarády, umí pomoci. Ve vztazích jsou oddaní, milující, velkorysí, jsou dobrými partnery. Někdy mohou být panovační, zlomyslní a arogantní. Rádi poukazují na chyby druhých, aby odvrátili pozornost od sebe. Ve vztazích mohou být žárliví.

Přečíst  Součet čísel data vašeho narození – co o vás může prozradit? 8
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..