Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 29

By | 22.05.2020

Na lidskou povahu má vliv hned několik faktorů. Tím nejdůležitějším jsou asi rodiče, protože jejich povahy se často míchají a někdy můžete pozorovat podobné rysy v chování, jako mají vaši rodiče. Je ovlivněná také prostředím, ve kterém vyrůstáte, lidmi, se kterými přicházíte do styku a v určitém ohledu také znamením, ve kterém jste se narodili. Ač je všichni horoskopům věří, když si přečtete jednotlivé charakteristiky, mnohdy minimálně v pár ohledech, sedí do puntíku

Co datum narození?

Přemýšleli jste, že i takové datum narození může mít vliv na vás a to, jak se v určitých situacích a chvílích projevujete? Nebo dokonce hodina, ve které jste se narodili, může mít na vás vliv. Zaměřme se pečlivěji na datum, ve kterém jste se narodili. To má totiž také vliv na povahu, aniž si to možná uvědomujete.

Dvacátý devátý den narození

Tito lidé mají analytické myšlení, ale mnohdy se nechají rádi unášet na vlně snů. Jsou mnohdy tvůrčími jedinci, proto neustále nad něčím přemýšlejí a rozhodně se nenudí. Rádi se dívají na věci ze všech úhlů, umí být na obou stranách břehů, vyslechnou problémy druhých, jsou účastni. Zranitelnost a citlivost jim je vlastní. Mnohdy působí tajemně, až tajnůstkářky, své pocity střeží pečlivě v sobě, jen tak se k nim druhý nedostane. Někdy mohou mít až nepřiměřené reakce, nikdo do nich nevidí.

Občas jim život do cesty postaví nějakou překážku, kterou musí zdolat. Zvládají to dobře, občas sice mohou pochybovat, ale v konečném důsledku si své místo najdou a vybojují. Za své činy umí převzít zodpovědnost. Soukromí je jen jejich, bývají podezíravými jedinci, ne všechny si pouští k tělu. Jsou to však lidé často lehce zranitelní, vztahovační. Často bývají podezíraví, někdy to mohou dotáhnout až k paranoidnímu chování. Občas se utápí ve smutku a pláči.

Přečíst  Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 9
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..