Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 26

By | 12.12.2020

Na lidskou povahu má vliv hned několik faktorů. Tím nejdůležitějším jsou asi rodiče, protože jejich povahy se často míchají a někdy můžete pozorovat podobné rysy v chování, jako mají vaši rodiče. Je ovlivněná také prostředím, ve kterém vyrůstáte, lidmi, se kterými přicházíte do styku a v určitém ohledu také znamením, ve kterém jste se narodili. Ač je všichni horoskopům věří, když si přečtete jednotlivé charakteristiky, mnohdy minimálně v pár ohledech, sedí do puntíku

Co datum narození?

Přemýšleli jste, že i takové datum narození může mít vliv na vás a to, jak se v určitých situacích a chvílích projevujete? Nebo dokonce hodina, ve které jste se narodili, může mít na vás vliv. Zaměřme se pečlivěji na datum, ve kterém jste se narodili. To má totiž také vliv na povahu, aniž si to možná uvědomujete.

Dvacátý šestý den narození

Lidé narození v tomto datu jsou starostliví, rádi projevují účast a laskavost druhým. Potýkají se s překážkami i životními strastmi, ale to je nutí překonávat překážky a problémy, které se jim staví do cesty. Mohou mít velký dar intuice, dobré organizační schopnosti a možnosti vůdčí osobnosti, pokud budou dostatečně vytrvalí. Mohou se dostat do řad spisovatelů, politiků, vědců nebo vedoucích pracovníků, mají k tomu předpoklady. Umí být kreativní, pokud je to potřeba, takže mohou rozšířit také řady hudebníků a celkově umělců.

Nechybí jim ctižádost a nezávislost, soukromí je jen jejich, a pokud jim někdo bude do něj strkat nos, se zlou se potáže. Rodinný život a pracovní život je oddělen tlustou čárou, přes kterou nejede vlak. Uvnitř to jsou citlivé duše, kteří potřebují ve vztahu podporu partnera, lásku a stabilní rodinné zázemí. Jsou vřelí, mají kladný vztah ke druhým lidem, ale občas toho mají hodně a umí vystrčit drápky. Někdy jsou až moc zranitelní a jejich sebedůvěra není zrovna vysoká. Občas mají sklony k aroganci, výbuchům emocí, sklonům k násilí.

Přečíst  Oblíbená květina – prozradí, jakou máte povahu
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..