Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 19

Napsala | 05.11.2019

Na lidskou povahu má vliv hned několik faktorů. Tím nejdůležitějším jsou asi rodiče, protože jejich povahy se často míchají a někdy můžete pozorovat podobné rysy v chování, jako mají vaši rodiče. Je ovlivněná také prostředím, ve kterém vyrůstáte, lidmi, se kterými přicházíte do styku a v určitém ohledu také znamením, ve kterém jste se narodili. Ač je všichni horoskopům věří, když si přečtete jednotlivé charakteristiky, mnohdy minimálně v pár ohledech, sedí do puntíku

Co datum narození?

Přemýšleli jste, že i takové datum narození může mít vliv na vás a to, jak se v určitých situacích a chvílích projevujete? Nebo dokonce hodina, ve které jste se narodili, může mít na vás vliv. Zaměřme se pečlivěji na datum, ve kterém jste se narodili. To má totiž také vliv na povahu, aniž si to možná uvědomujete.

Devatenáctý den narození

Lidé narozeni devatenáctého v měsíci jsou ambiciózní a aktivní. Jsou to ti, ke kterým druzí vzhlíží, kteří v partě přátel mají rozhodující slovo, a když řeknou, jde se tam, všichni je následují. Nezávislost a svoboda je to, po čem prahnou. Ochota pomoci druhým je pro ně samozřejmostí, umí zvládat překážky a problémy, hravě přeskočí vše, co se jim postaví do cesty. Jsou často ti, které druzí žádají o pomoc. Všestrannost, kreativita a trpělivost z nich může dělat dobré a chápající lektory či učitelé.

Vztahy jsou pro ně vším, když se zamilují, jsou oddaní nejen rodině, ale také svým blízkým. Když se dopustí chyby, hrdinsky ji přiznají a snaží se o nápravu, nepodvádí, nejsou ti, kteří lžou. Pokud se tak stane ze strany partnera, umí dát najevo opravdu velký vztek a zlost. Ve vztazích jsou také dosti žárliví, ob čas je svazuje panovačnost, náladovou a někdy mají tendence myslet jen na sebe.

Přečíst  Muzika podle znamení – jak je na tom to vaše znamení? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..