Dejte si velký pozor na nevěru

Napsala | 13.05.2014

Nevěra, láska]Nevěra bohužel k našemu životu neodlučitelně patří, takže se s ní rozhodně každý z vás někdy setkal a to buď na vlastní kůži, nebo u někoho vašeho blízkého. Nejedná se zrovna o moc příjemnou věc, kterou by někdo u nás chtěl zažít, nicméně takový je dnes bohužel život a nejde s ním nic udělat.

Na nevěru si člověk rozhodně musí dát pozor a nejlepší je tedy se ji úplně vyhnout a vyvarovat. Ale někdy se bohužel situace a okolnosti tak sejdou, že je nevěře se těžké ubránit. Pokud vám to bohužel ve vaši stávající domácnosti neklape a sami na sobě pociťujete, že to není v uvozovkách ono, rozhodně nezačínejte s nevěrou a se zahýbáním svému partnerovi nebo partnerce.


Nejlepší je toto vyřešit hezky v klidu, jenomže ono se řekne v klidu. Když člověk přijde někomu (koho miluje) na nevěru nejedná se mnohdy o lehkou věc, naopak. Je potřeba si uvědomit a hlavně si být jisti, že váš partner nebo partnerka jsou vám nějakým způsobem zahýbají. 

Důležité je si také uvědomit, zda to není oprávněné a jestli není váš celkový život někde poznamenány a zda nemáte třeba nějaký blok, který vás od vašeho partnera či partnerky odlučuje. Pokud spolu již nemáte ani žádné společné zájmy nebo koníčky, nebavíte se spolu a nebo spolu dokonce i nějaké měsíce intimně nežijete: zde je asi nejlepší si spolu hezky v klidu promluvit a dojít k nějakému společnému závěru.

Buď si lidé uvědomí co dělají, za své mnohdy hodně ošklivé činy se omluví, nebo dojde k razantnějšímu kroku, kdy se od sebe lidé odloučí a dojde buď k okamžitému rozchodu, nebo i rozvodu, což je asi to nejlepší, co může být v danou chvíli jako nejrychlejší řešení daného problému.

Nevěra není hezká věc a rozhodně nikomu nikdy nepřejte, aby ji zažil, to opravdu ne.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.