Datum narození – co o vás jako o člověku vypoví? (4. díl)

By | 24.12.2020

Datum narození je pro každého z nás klíčové. V tento den jsme se „rozhodli“ podívat se na svět. Jistým způsobem nás to ovlivňuje v každém momentu života. A víte, že vás právě den, ve kterém jste se narodili, může do jisté míry ovlivňovat a něco o vás vypovědět? Jde o velmi obecnou charakteristiku, která logicky nebude sedět celoplošně na všechny, ale jisté náznaky na sobě pozorovat můžete.

Desátého

Máte rádi situace, kde můžete naplno projevovat svou kreativitu, nápaditost a také odvahu. Budete mít před sebou situace, které bude třeba kreativně řešit a kterých by se jiní lidé zalekli. Rádi riskujete, proto je nutno najít si partnera, který s vámi do toho rizika půjde, jinak to nemá smysl, vy se nepodřizujete, ze zásady. K životu a práci druhé nepotřebujete, ale sami také neradi zůstáváte. Nejste úplně důvěřiví, v lidech okolo vidíte možnou konkurenci, proto se je snažíte překonat.

Jedenáctého

Život si moc neužíváte, protože jej vnímáte jako jednu velkou bitu, přesněji bitevní pole, kde se snažíte bojovat s každým, kdo se ve vašem okolí objeví. Ze všech sil se snažíte, abyste nebyli na poražené straně, ale oslavovali vítězství. K mnoha věcem přistupujete emotivně, občas vás tak okolí vidí jako zmatenou a nevyrovnanou osobu, která je lehce zmatená. Jste však člověk, který, když vidí problém, ihned přispěchá na pomoc.

Dvanáctého

Lidé narozeni dvanáctého dne v měsíci jsou váhaví podobně jako váhy. Neradi z něčeho vybíráte, protože vás pak napadají otázky, zda ta druhá možnost nemohla být přeci jen lepší. Změna je pro vás velmi těžká, v mnoha ohledech jí sice, ale nakonec k ní stejně nedojde. Změny? Ano, objeví se, ale budou to jen takové, před které vás postaví život a budete je muset řešit. Máte sklony problémy zveličovat.

Přečíst  Letní dovolená – zkuste jí vybírat podle horoskopu! 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..