Datum narození – co o vás jako o člověku vypoví? (1. díl)

Napsala | 16.08.2018
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Datum narození je pro každého z nás klíčové. V tento den jsme se „rozhodli“ podívat se na svět. Jistým způsobem nás to ovlivňuje v každém momentu života. Rok co rok slavíme v tento den své narozeniny, je to nejen pro nás důležitý den. A víte, že vás právě den, ve kterém jste se narodili, může do jisté míry ovlivňovat a něco o vás vypovědět?

Kdy jste se narodili?

Před nedávnem jsme zde probírali den v týdnu, jaký má vliv na člověka. Nyní se blíže podíváme na datum narození. Jde o velmi obecnou charakteristiku, která logicky nebude sedět celoplošně na všechny, ale jisté náznaky na sobě pozorovat můžete.

Prvního

Narodili jste se prvního? Pak jste tak trochu tvrdohlaví, stojíte si na svém a to za každé situace. Máte rádi chválu a ocenění, protože to těší vaše ego. Chcete se podílet na spoustě věcí, a když se vám někdo postaví do cesty, neuhnete. Nejste ustrašení, takže se klidně pustíte do sporu a umíte obhájit sebe i své rozhodnutí. Během let se však naučíte kompromisu.

Druhého

Chce-li vás někdo naštvat, pak mu to dá opravdu spoustu práce a možná neuspěje. Jste totiž lidé mírní a ohleduplní. Naštvat vás není jednoduché, a když se to někomu povede, stačí projevit trochu snahy a i vy se mírníte a omlouváte, často i za věci, které jste nezpůsobily. Rádi pomáháte, jste typickými ochránci a někdy je to i na úrok vaší rodiny, protože neodmítnete pomoci svému okolí. Toho může, bohužel, někdo velmi ošklivě využít.

Třetího

Optimismus, to je to, co vás vystihuje. Za všech okolností se jej držíte, což někdy pomůže překonat snadněji problémy. Je umění najít východisko v situaci, kdy se ostatní hroutí a berou vše již za prohrané. Toto vy umíte. Jste kontaktní, takže často komunikujete s lidmi, potřebujete je k životu, nesnášíte samotu a osamělosti se velmi bojíte. Jste na světě rádi, máte radost ze života a to je vždycky dobrý přístup.

Přečíst  Datum narození – co o vás jako o člověku vypoví? (2. díl)
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..